REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija
PRIĖMIMO DOKUMENTAI

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Aktualūs Zarasų rajono savivaldybės kontaktai karo pabėgėliams iš Ukrainos


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
TARPTAUTINĖJE MATEMATIKOS OLIMPIADOJE Skaityti plačiau...
Balandžio 16d. mūsų mokyklos moksleiviai Audrius Mardosas (4a kl.) ir Ernestas Šaltys (4d kl.) kartu su savo mokytojomis bei kitais rajono matematikos olimpiados nugalėtojais dalyvavo VIII tarptautinėje IV - V klasių moksleivių matematikos olimpiadoje, kuri vyko Šiaulių universitete.
Projektas „Didžiausias svogūnas“ Skaityti plačiau...
Balandžio 15 dieną priešmokyklinėje grupėje „A“ vyko projekto „Didžiausias svogūnas“ apibendrinimas. Vaikai savo klasėje visą mėnesį augino po svogūną. Kiekvieną rytą jie ateidavo pasisveikinti su savo augalu, pripildavo vandens, stebėdavo, kad svogūnas gautų kuo daugiau šilumos ir šviesos. Ir štai rezultatas! Vaikai patys pasiūlė nominacijų pavadinimus. „Milžinas-I“ nominacija suteikta Mangirdo Petkevičiaus svogūnui (46cm), „Milžinas-II“ – Manto Černovo augintam svogūnui (38cm). Nominaciją „Šimtaragis“ gavo Ivano Orlovo svogūnas, užauginęs net 32 svogūno laiškus, o nominacija „Mažylis“ buvo apdovanotas Ugnės Naujokaitytės svogūnėlis.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Larija Savičenko
RAJONINĖS MOKINIŲ OLIMPINIO FESTIVALIO ŠAŠKIŲ VARŽYBOS Skaityti plačiau...
Zarasų švietimo centre vyko Zarasų rajono mokinių olimpinio festivalio komandinės šaškių varžybos. Jos vyko dvejose - jaunesniojoje 1 – 4 klasių ir 5 – 12 klasių amžiaus grupėse. Jaunesniojoje 1 – 4 klasių amžiaus grupėje dalyvavo 6 komandos. Nugalėtojais tapo Santarvės pradinės mokyklos 1- ji komanda.
ATVIRA VEIKLA „KARTU SMAGIAU“ Skaityti plačiau...
Balandžio 8 d. Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinės grupės sulaukė svečių: Dusetų K.Būgos gimnazijos priešmokyklinukų su pedagoge Lena Budziliene bei Zarasų P.Širvio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukų su pedagoge Rasa Dičiūniene.
Išvyka į saugaus eismo klasę Skaityti plačiau...
Balandžio 6-oji – saugaus eismo diena. Tą dieną mes, „Šviesoforo“ būrelio nariai su mokytoja Birute Veličkiene, išvykome į Uteną. Ten aplankėme saugaus eismo klasę. Buvo labai įdomu klausytis policininko Remigijaus Rusteikos pasakojimo apie pirmuosius automobilius, jų sukeltas autoavarijas, apie saugumą mūsų keliuose. Aktyviai dalyvavome klausimų viktorinoje. Teisingai atsakę gavome po žybsintį atšvaitą. O labiausiai patiko praktinė užduotis: dviračiais, motociklais, paspirtukais važinėjome šios klasės patalpose įrengtoje „ gatvėje“, kur eismą reguliavo šviesoforai.
APIE GAMTĄ – IR MAŽAM, IR DIDELIAM Skaityti plačiau...
Zarasų viešoji biblioteka balandžio 6 d. mažuosius pakvietė į susitikimą su biologe, istorijų ir pasakų apie gamtą kūrėja Lina Marmaite-Snitkiene. Ji darbuojasi leidykloje „Lututė“, kuri leidžia žurnalus, įvairias knygas, vadovėlius, kalendorius, plakatus apie gamtą, gyvūnus, augalus, grybus, saugomas teritorijas ir pan. Leidykla ypatinga tuo, jog neturi verstinių leidinių ir knygų autoriai gyvena Lietuvoje, stebi, fotografuoja bei rašo apie savo krašto gamtą.
Švenčiant Tarptautinę vaikų knygos dieną Skaityti plačiau...
Pasaulyje Tarptautinė vaikų knygos diena minima kartu su danų pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno gimtadieniu – balandžio 2-ąją. Tačiau Vaikų knygos dienos šventė „Santarvės“ pradinėje mokykloje prasidėjo diena anksčiau – balandžio 1-ąją. Aktų salėje gausiai susirinkę 3-4 klasių mokiniai susikaupę žiūrėjo spektakliuką H. K. Anderseno pasakos „Mergaitė su degtukais“ motyvais. Spektakliuke vadino trečiokai, lankantys mokytojos Alinos Guntulienės vadovaujamą teatro būrelį „Meninio žodžio raiška“.
Gerbiami būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų Tėveliai Skaityti plačiau...
Š.m. balandžio 6 dieną 17 valandą kviečiame į pirmą susitikimą su mokykla, mokytojomis. Susitikimas vyks mokyklos aktų salėje.

Mokyklos direktorė Valerija Palivoda
KELIONĖ Į SALAKĄ Skaityti plačiau...
Šių metų kovo 25 d. mes, 4a klasės mokiniai, su mokytoja A. Dumbraviene lankėmės Salako „Jūrų muziejuje“, kur vyko pasaulio pažinimo pamoka. Eksponatus surinko ir muziejų sukūrė buvusi mokytoja Vida Žilinskienė. Mums buvo labai įdomu klausytis muziejaus šeimininkės pasakojimo ir savo rankomis paliesti eksponatus.
Akcijos „Savaitė be patyčių“ atgarsiai Skaityti plačiau...
Kovo 25d. mokykloje baigėsi akcija "Savaitė be patyčių". 0 A grupės vaikai labai džiaugėsi išmoktais komplimentais, padėkos žodžiais. Pakartojome mandagaus elgesio taisykles, padovanojome savo draugui atvirutę su atsiprašymu bei linksmą šypsenėlę.
Gyvenimas BE PATYČIŲ Skaityti plačiau...
Prie respublikinės akcijos „Savaitė BE PATYČIŲ“ antrus metus aktyviai prisijungė ir Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai. Visą savaitę nuo kovo 21 iki 25 dienos mokykloje vyko renginiai skirti šiai akcijai.