REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

1,2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
EKSKURSIJA Į SALAKĄ Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 1b klasės mokiniai praeitą savaitę buvo Salake. Mokomosios – pažintinės ekskursijos tikslas: supažindinti mokinius su Jūrų muziejaus eksponatais ir pamatyti Salako bažnyčią.
INFORMACIJA BŪSIMIEMS PENKTOKAMS IR JŲ TĖVELIAMS Skaityti plačiau...
Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija paskelbė 2012 - 2013 mokslo metų 5 klasių komplektų projektą. Mokinių sąrašai paskelbti progimnazijos tinklalapyje spausti čia
SUSITIKIMAS SU POETE VIOLETA PALČINSKAITE Skaityti plačiau...
Zarasų viešoji biblioteka Nacionalinės bibliotekų savaitės pradžioje pakvietė mažuosius skaitytojus susitikti su vaikų rašytoja, poete, knygos „Muzika troliui“ autore Violeta Palčinskaite ir fleitininku Sauliumi Petreikiu. Į susitikimą atvyko „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai lydimi mokytojos Alicijos Dumbravienės.

KLAUSĖMĖS PASAKOS APIE DUONĄ Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 1b klasės mokiniai dalyvavo Zarasų krašto muziejuje vykusioje edukacinėje veikloje „Pasaka apie duoną“. Susėdę jaukioje „Ūkininko kamaroje“ klausėmės mokytojos Sigitos Paradnikienės pasakojimo apie ilgą duonos kelią ant mūsų stalo.
Ugdymo tobulinimo naujovės ir patirtis Skaityti plačiau...
Kovo mėnesį Vilniuje įvyko Ugdymo plėtotės centro vykdomo projekto „Pradinio ugdymo tobulinimas“ įžanginė konferencija, kurioje kartu su Zarasų Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialiste K. Kazanceviene, Zarasų švietimo centro metodininke L. Mikitiene dalyvavo Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja E. Naprienė ir Ugdymo skyriaus vedėja N. Ragauskienė.
MOKYKLOJE STARTAVO AKCIJA "DAROM 2012" Skaityti plačiau...
Santarvės pradinėje mokykloje startavo aplinkos švarinimo akcija "Darom“
Šių metų balandžio 18-ąją aktyviai į akciją įsijungė visi „Santarvės“ pradinės mokyklos moksleiviai. Jie su didžiuliu užsidegimu ir meile švarino ne tik mokyklos teritoriją, bet ir už jos ribų.
Teatro savaitė mūsų mokykloje Skaityti plačiau...
Savaitei likus iki lauktųjų šv. Velykų atostogų visas miestas gyveno teatru. Trijose miesto mokyklose populiariusia vieta buvo aktų salė. Ir neveltui. Pirma, nes kovo 27 d. yra Teatro diena, antra, pabūti artistui personažo vietoje ir jo jausmus perteikti žiūrovui labai didelis ir įdomu išbandymas, trečia, teatrui abejingų mūsų mieste beveik nėra.
Priešmokyklinio ugdymo grupių atvira veikla Skaityti plačiau...
Kovo 27d. Į Zarasų ,,Santarvės“ pradinę mokyklą atvyko Zarasų P. Širvio progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Rasa Dičiūnienė su savo ugdytiniais. Svečiai kartu su mūsų mokyklos priešmokyklinukais dalyvavo atviroje veikloje ,, Kartu smagiau“.
Virtualioje pamokoje Skaityti plačiau...
‘‘Šv. Velykų džiaugsmingas laukimas“ kviečiame:
Prisiminti šv. Velykų papročius.
Pasigėrėti, kaip šventei pasiruošė I c klasės mokiniai.

Su saulės spinduliu pirmuoju,
Su džiaugsmo šypsenom veiduos
Velykų rytmetį ankstyvą
Suklupsime šventos maldos,
Kurią kuždės ne lūpos...
Širdys Žodžius švenčiausius atkartos!
Laimingi būkite sulaukę
Prisikėlimo valandos!
MOKĖMĖS “PARSINEŠTI” VELYKAS NAMO… Skaityti plačiau...
Prieš atostogas Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos 1B klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje Zarasų krašto muziejuje. Veiklą vedė mokytoja Sigita. Susėdę jaukioje muziejaus salėje klausėmės įdomaus mokytojos pasakojimo apie Velykų papročius.
TREČIADIENIAI VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE Skaityti plačiau...
Trečiadieniais Vaikų literatūros skyriuje lankosi vaikai iš Santarvės pradinės mokyklos. Kovo 28-ąją į biblioteką užsuko dvi klasės. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais mokytoja Laimutė Lumbienė į biblioteką atvedė 1c klasės mokinukus. Pirmokėliai susipažino ne tik su bibliotekos darbu, taisyklėmis, bet ir norintiems įteikti skaitytojų bilietai.