REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

1,2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
PRADINUKAI PAMINĖJO PASAULINĘ PSICHIKOS SVEIKATOS DIENĄ Skaityti plačiau...
Praeitą savaitę mūsų mokykloje buvo paminėta pasaulinė psichinės sveikatos diena. Nuo pat ankstyvo ryto skambant muzikai, ketvirtokai pasitiko kiekvieną įėjusį į mokyklą su šypsena, dovanojo smailiukus, linkėjo geros dienos.
Renginyje aktyvūs buvo antrokai, trečiokai. Jie katu su savo mokytojomis gamino šypsenėles, „Nuotaikos matuoklius“, piešė, kas padeda pakelti nuotaiką. Vaikai patys įsivertino „koks aš šiandien esu“. Klasės mokytojos pokalbiuose su mokinukais aptarė nuotaikos svarbą mūsų savijautai, sveikatai, nusiteikimą mokymuisi ir buvimui kartu. Pirmo aukšto stende buvo pateikta informacija apie psichinės sveikatos svarbą, kokių priemonių imtis, kad gerai jaustis.
Pažintinė veikla Zarasų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje Skaityti plačiau...
Džiaugiamės, kad kasmet galime apsilankyti Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos patalpose. Spalio 12 dieną 2a ir 2b klasių mokiniai su mokytojomis Alicija ir Danute dalyvavo mokomojoje – pažintinėje veikloje Zarasų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Mokėmės saugaus elgesio taisyklių ekstremaliomis sąlygomis. Žiūrėjome filmukus: „Kaip elgtis gaisro metu?“ ir „Saugus elgesys žiemą“. Po to dalyvavome aptarime ir atsakinėjome į klausimus. Sužinojome, kas tai yra dūmų jutiklis ir kada įsijungia garsinis signalas? Išsiaiškinome, kokie būna gesintuvai ir pasimokėme jais naudotis, nes nemokant galima ir pačiam nukentėti. Pasikartojome ir įtvirtinome, kokiais telefonais reikia skambinti kilus gaisrui ir ką reikia žinoti kviečiant pagalbą 01 arba 112.
Mokytojo diena Skaityti plačiau...
Spaliui dar labiau nudažius rudenines darželio gėles, medžių lapus, negali nesidžiaugti spalvų gyvumu, sodrumu, įvairumu. Ateina laikas , kai norisi pasidžiaugti, tuo , ką padovanojo ruduo. Artėjant tarptautinei Mokytojo dienai mokyklos foje ėmė puoštis rudeninėmis kompozicijomis tema „ Rudens spalvų abėcėlė“. Stebinio mokinių ir mokytojų išradingumas, subtilus gamtos kūrinių komponavimas, spalvos ir rudeniškų išdaigų pastebėjimas. Kiekvienas apsilankęs mokykloje, jautė artėjančios šventės nuotaiką . O šventės ryte skubančias į mokyklą mokytojas pasitiko švytintys mokiniai su krepšiu obuolių, papuoštų šelmiškai linksmom gėlytėm ir trankia „Sadūnų“ kapelos muzika. Klasės vėl pražydo gėlių žiedais, sveikinimais ir linkėjimais.
1c klasės pamoka Kelių tarnyboje Skaityti plačiau...
Tai mūsų pirmoji išvyka. Ne tik išvyka,bet ir integruota saugaus eismo pamoka Kelių tarnyboje. Čia mes,pirmokėliai ir mokytoja Laima Zibolienė, susipažinome su šios tarnybos darbu, pamatėme mašinas, traktorius, sniego valytuvus, druskos barstytuvus ir kitą techniką,kuri prižiūri,remontuoja kelius. Drąsiausieji net galejo pasėdėti prie didžiulio traktoriaus vairo. Atsirado ir mergaičių, norinčių jį "pavairuoti". Saugaus eismo pamokėlėje žiūrėjome tris filmukus: kaip teisingai pereiti gatvę, kaip ir kada nešioti atšvaitus. O kaip gi be DOVANŲ. Visi gavo "šviečiančias" liemenes, atšvaitus, knygutes, žymeklius. Juk reikia būti matomu (ir taip norisi),net kitą dieną atėjo į mokyklą su liemenėm. Visi suprato,kad kelyje reikia būti saugiems.
Sporto ir sveikatingumo diena (atnaujinta 2012-10-10) Skaityti plačiau...
Baigiantis rugsėjui, medžiai nuostabiai pasipuošė spalvingu drabužiu. Saulutė dar negaili šilumos ir įžvalgiai atskleidžia nepakarojamą metų laikų virsmą. Norisi, kad ta spalvų karalystė tęstųsi kuo ilgiau. Pasidžiaugti gamtos dovanojamu grožiu, pasportuoti, pastiprinti sveikatą, „ Santarvės“ pradinės mokyklos pradinukai rugsėjo 28 d. surengė rudenines iškylas į nuostabias Zarasų miesto apylinkes. Mokinukų džiugias veiklos akimirkas sustabdė iš paskos skubantis fotoaparatas.


Nuotraukų autorės mokyt. Larija Savičenko ir Nijolė Ragauskienė
Pažintis su pirmąja fotografine knygų iliustravimo technika Skaityti plačiau...
Rugsėjo 19 d. smalsūs Santarvės pradinės mokyklos 4A moksleiviai su mokytoja Meile Pimpiene dalyvavo kūrybiniame užsiėmime „Pirmoji fotografinė knygų iliustravimo technika – cianotipija“. Zarasų viešojoje bibliotekoje vykę kūrybiniai užsiėmimai užbaigė edukacinę skaitymo skatinimo ir laisvalaikio programą vaikams „Vasaros skaitymo metamorfozės IV“.
Senųjų fotografijos technologijų entuziastas ir žinovas, Vilniaus dizaino kolegijos dėstytojas Gintas Kavoliūnas susipažindino vaikus su cianotipijos meno paslaptimis, naudotomis knygoms iliustruoti.

DĖL KLAIDINGOS INFORMACIJOS PATEIKIMO Skaityti plačiau...
2012 m. rugsėjo 18 d. LŠDPS tinklalapyje perskaičiau informaciją apie įvykusius klasių tėvų susirinkimus mūsų mokykloje. Konstatuoju, kad pateikta klaidinga informacija. Mokyklos penkių klasių mokytojos raštiškai pateikė pageidavimą rugsėjo 18 d. 17.15 val. vesti klasių tėvų susirinkimus. Kaip mokyklos vadovė, suteikiau galimybę klasių mokytojoms organizuoti klasių tėvų susirinkimus. Atėjau budėti vakare pati, nes dalis techninio personalo, pedagogų streikuoja, streikuoja ir skyriaus vedėjos. Apie visuotinį tėvų susirinkimą net nebuvo kalbėta, apie svečius, pašalinius žmones klasių mokytojos manęs neinformavo. Mano, kaip mokyklos vadovės, nurodymai, siūlymai buvo teisėti. Nesutinku su LŠDPS puslapyje pateikta klaidinga informacija.

Direktorė Valerija Palivoda
Informacija mokiniams ir tėvams dėl ugdymo proceso Skaityti plačiau...
Užtikrindama ugdymo proceso vykdymą mokyklos darbuotojų streiko metu mokyklos direktorė įsakymu 2012-09-14 Nr. 1-(1.6.)-41 patvirtino šį laikiną pamokų tvarkaraštį nuo 2012 m. rugsėjo 17 d.:

1 B klasės mokiniai ugdomi 1 A klasėje padedant socialinei pedagogei
1 C klasės mokiniai ugdomi 1 D klasėje padedant socialinei pedagogei
2 C klasės mokiniai ugdomi 2 A ir 2 B klasėse
4 D klasės mokiniai ugdomi 4 A, 4 B, 4 C klasėse
3 A, 3 B klasėse pamokas veda direktorė
3 C klasėje pamokas veda bibliotekininkė Ala Semionova.

Pagarbiai, direktorė Valerija Palivoda
Informacija mokiniams ir tėvams dėl ugdymo proceso Skaityti plačiau...
Darbuotojų streiko metu rugsėjo 14 d. pamokos vyksta: 1a, 1d, 2a, 2b, 4a, 4b ir 4c klasėse.
Kita veikla vyksta: 1b, 1c, 2c, 3a, 3b, 3c ir 4d klasėse.

Administracija
Informacija mokiniams ir jų tėveliams Skaityti plačiau...
Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) Zarasų rajono susivienijimo iniciatyva 2012 m. rugsėjo 12 dieną 8 val. Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje skelbiamas neterminuotas streikas. Pranešame, kad ugdymo procesas gali būti sutrikęs. Mokinių saugumu bus pasirūpinta.

Mokslo metų pradžios šventė Skaityti plačiau...
Š. m. rugsėjo mėn. 03 d. (pirmadienį) 09.00 val. Zarasų "Santarvės" pradinėje mokykloje įvyks mokslo metų pradžios šventė.

Administracija