REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

1,2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Džiaugiamės konkurso nugalėtojais ir dalyviais Skaityti plačiau...
Zarasų rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Žodi, suskambėk“ pagal pateiktas paraiškas dalyvavo dvylika 4 kl. mokinių iš 7 rajono mokyklų ir du mokiniai - svečio teisėmis. Konkursas vyko Dudetų kultūros centre.
Nominacija „Už įtaigiausią lietuvišką žodį“, paskirta – Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 4 kl. mokiniui Nikitai Zimin (mokytoja Galina Razmanavičienė).
Džiaugiamės ir sveikiname.


Eglė Naprienė Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja
Fotografijos J. Lašaitės

Saugumo savaitė Skaityti plačiau...
Jau tapo tradicija organizuoti saugumo savaitę mokykloje. Ir šiais metais lapkričio 19d. mokykloje prasidėjo savaitė “Mokausi būti saugus“. Klasių auklėtojai savaitę pradėjo pokalbiais apie mokinių saugumą, elgesio taisykles. Daugelis kalbėjo apie saugumą prie stendo pirmame aukšte, kur atsispindėjo pagrindinės mokinių saugumo taisykles.
Pirmadienį priešmokyklinių klasių mokiniai sulaukė policijos bičiulio šuniuko Amsio pamokėlės „Būk atsargus“. Amsis vaikams papasakojo apie saugų elgesį ir padovanojo spalvinimo knygelę apie saugų elgesį namuose. Pirmų klasių mokiniams Amsis priminė saugumo taisykles gatvėje, saugaus kelio į namus taisykles.
Rajoninės kvadrato varžybos Skaityti plačiau...
Lapkričio 15 d. Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje vyko Zarasų rajono mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybos. Didžiųjų mokyklų varžybose dalyvavo Zarasų rajono „Santarvės“ ir Dusetų K. Būgos gimnazijos komandos. Nugalėtoja tapo Zarasų „Santarvės“ ketvirtokų rinktinė. Mažųjų mokyklų varžybose dalyvavo Salako pagrindinės mokyklos ir Suvieko skyriaus komandos. Nugalėjo salakonai.
Meninio skaitymo konkursas “Žodi, suskambėk!“ Skaityti plačiau...
Lapkričio 16 d. į aktų salę rinkosi eiliuoto žodžio gerbėjai iš trečių ir ketvirtų klasių. Į tradicinį skaitovų konkursą atvyko ir Zuikutis Liudukas, Virginija Pupeikytė – atstovė ryšiams su visuomene iš viešosios bibliotekos, Vasilijus Trusovas - lietuvių kalbos mokytojas ekspertas iš Pauliaus Širvio progimnazijos, Greta Šepliakovaitė – raiškaus skaitymo konkursų laureatė iš „Ąžuolo“ gimnazijos. Svečiai buvo pakviesti į žiūri komisiją. Komisijai talkino mokyklos bibliotekininkė Ala Semionova, logopedė Daina Borisevičienė, muzikos mokytoja Diana Skvarčinskaitė.
Turime išmokti gyventi kartu Skaityti plačiau...
Lapkričio 15 dieną mokykloje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šiais metais tolerancijos simboliu buvo pasirinktas SKĖTIS, kuris puikiai tinka rudeniui. SKĖTIS – tai daiktas, po kuriuo, lietui lyjant, gali sutilpti keletas žmonių, kurie yra skirtingi, bet lietui lyjant – būdami tolerantiški, stovi kartu po skėčiu. Nes žodis „tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia. Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi.
Atvirų durų diena Zarasų rajono policijos komisariate Skaityti plačiau...
Kaip ir kasmet, spalio pabaigoje, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariatas organizavo atvirų durų dienas Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 2–4 klasių moksleiviams. Čia apsilankė per 200 mokinių. Prevencijos poskyrio specialistė Vaiva Bagdanavičiūtė vaikams pasakojo apie naująjį policijos komisariato pastatą, patekimo į jį tvarką. Moksleiviams buvo parodytos laikinojo sulaikymo kameros, atpažinimo kambarys, tarnybiniai ginklai bei automobiliai. Kriminalistinių tyrimų poskyrio specialistas Stasys Grigaravičius
SVEIKATA – TURTAS Skaityti plačiau...
„Lietuvoje vyksta sisteminga visuomenės sveikatos paslaugų plėtra savivaldybėse – jau 32 savivaldybės yra įsteigusios savivaldybių visuomenės sveikatos biurus, 21 savivaldybė bendradarbiavimo sutarčių pagrindu su biurus įsteigusiomis savivaldybėmis užtikrina visuomenės sveikatos paslaugas savo gyventojams. Visuomenės sveikatos priežiūros paslaugos savivaldybėse teikiamos kiekvieną dieną ištisus metus ir nemokamai. Biurai remiasi kitų išsivysčiusių šalių patirtimi ir padeda sveikiau gyventi norintiems žmonėms pasiekti visapusiškos fizinės, dvasinės ir socialinės gerovės būsenos, suprasti ir įgyvendinti savo siekius, patenkinti savo poreikius. Savivaldybių visuomenės sveikatos biurai, sistemingai įgyvendindami savivaldybių visuomenės sveikatos stebėsenos programas, kaupia ir analizuoja informaciją apie gyventojų sveikatą, išsiaiškina aktualiausią sveikatos problemą, rizikos veiksnius rajone,
Lietuvos Konstitucijai 20 metų Skaityti plačiau...
Malonu pasidžiaugti gavus Lietuvos apeliacinio teismo pirmininko padėjėjos ryšiams su visuomene Kristinos Petrošienės pranešimą, kad Lietuvos mokinių piešinių konkurse „Piešiu teismą ir teisėją“ į išrinktų 40 geriausių darbų sąrašą (be jau minėtos Jekaterinos Sokolovos) pateko šie „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai: Dovydas Bičiuchin - Zubov , Aurelija Kostiugova, Silvija Čeniauskaitė 2b kl., (mokytoja Danutė Tumalovičienė) ir Motiejus Navickas 2a kl. (mokytoja Alicija Dumbravienė). Sveikiname ir džiaugiamės jaunųjų dailininkų ir jų mokytojų pripažinimu! Smagu pasidžiaugti, kad ir Salako pagrindinės mokyklos keturi pradinukai atrinkti į geriausių piešinių 40- uką.
Klasių nuotraukos Skaityti plačiau...
Sveikiname Jekateriną Sokolovą! Skaityti plačiau...
Spalio 24 d. Lietuvos Apeliacinio teismo atstovė spaudai pranešė telefonu 2b klasės mokytojai Danutei Tumalovičienei džiugią naujieną, kad 2b klasės mokinė Jekaterina Sokolova pelnė Lietuvos Apeliacinio teismo pirmininko Egidijaus Žirono Simpatijų prizą. Mokinė kartu su klasės draugais dalyvavo Lietuvos I- IV klasių mokinių piešinių konkurse „Piešiu teismą ir teisėją“. Konkursas buvo skirtas Lietuvos Konstitucijos 20- mečiui. Po rudens atostogų teisėjas žadėjo apsilankyti mokykloje ir Jekaterinai atvežti apdovanojimą. Mes visi džiaugiamės šaunios antrokės laimėjimu ir lauksime garbingų svečių!
2b klasės mokytoja Danutė Tumalovičienė ir mokyklos administracija
DORINIO UGDYMO PAMOKA „SEMIUOS DIEVO MEILĖS MALDOJE“ Skaityti plačiau...
„Malda yra savaiminis žmogaus esmės bruožas, kurį paveldime ir kuris yra sėkmingo gyvenimo dalis. Meldžiantis svarbu kalbėtis su Dievu taip, kaip kalbama su žmonėmis. Kuo daugiau laiko praleidžiame su Dievu, apie Jį mąstydami ir su Juo bendraudami, tuo tikresnis mums tampa Dievas. Užmerkdami akis, Dievui parodome, kaip norime į Jį susitelkti ir Jį širdimi matyti.“ (kun. Antanas Saulaitis )
Džiaugiamės mokytojos Nijolės Ragauskienės idėja šią pamoką vesti Zarasų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Antrokai įdėmiai tyloje klausėsi ir mąstė bei daug sužinojo...