REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
APIE MOKYKLĄ
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
FOTO GALERIJA

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Neformalusis ugdymas

Orų prognozė
Oras šalyje Zarasai
G P I S
Statistika
Antras žingsnis švenčia dešimtmetį Skaityti plačiau...
Džiaugiamės, kad Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokytojai ir mokiniai sėkmingai dalyvauja „Antro žingsnio“ prevencinėje smurto mažinimo programoje, kuri padeda vaikams ugdyti(s) socialinius – emocinius įgūdžius bei skatina sveikos visuomenės auginimą.
LR Švietimo ir mokslo ministerija aktyviai remia šios programos įgyvendinimą ir todėl mokytojų, dirbančių su „Antro žingsnio“ programa, ratas labai išsiplėtė: jau virš 1200 klasių įgyvendina šią programą. Tai reiškia, kad beveik 216000 mokinių įgijo būtinų mokantis ir gyvenant socialinių – emocinių įgūdžių.
Dešimtmečio proga rugsėjo 25 d. mūsų mokyklos IV-ųjų klasių mokiniai ir mokytojos prisijungė ir dalyvavo respublikinėje akcijoje "Laimingi, nes augame su AŽ, junkitės ir jūs".
Prasidėjus pamokoms mokiniai apsibrėžė savo ranką, nuspalvino kaip „Antro žingsnio“ logotipą ir visą dieną nešiojo jį kviesdami ir kitų klasių mokinius bei mokytojus prisijungti prie šios akcijos. Po keturių pamokų sustojome mokyklos sporto salėje į „Antro žingsnio“ draugų ratus. Susikabinę rankomis nusifotografavome. Pasidžiaugėme, kad esame kartu su VŠĮ Paramos vaikams centro „Antro žingsnio“ komanda.
Sveikatingumo diena-pamokos ne klasėje Skaityti plačiau...
Tradiciškai kiekvieną rugsėjį mokykloje vyksta Sveikatingumo diena. Šio gražaus rugsėjo 18 d. užsiėmimus aprašė 4c klasės mokiniai.

Sveikatingumo diena buvo nepaprastai šauni! Aš išmokau karstytis karstynėse, kaip beždžionė. Todėl pasijutau drąsi, labiau pasitikinti savimi. Aš mėgstu sportuoti! (Martyna Paradnikaitė).

Man patiko miške. Rinkome grybus, o mokytoja papasakojo mums, kurie nuodingi, kurie-ne.net kamštelių konkursui „Kamštelių vajus“ pririnkome-taip švarinome mišką! Man buvo linksma, gera ir džiugu. (Aleksandras Gerasimovas).
Mieli mokiniai, mokinių tėveliai, mokytojai, Skaityti plačiau...
Rugsėjo pirmosios Mokslo metų pradžios šventę kviečiame pradėti šv. Mišiomis Zarasų bažnyčioje 9.00 val., kartu su visų trijų miesto mokyklų bendruomenėmis. Šventės tęsinys Zarasų „Santarvės” pradinėje mokykloje 10.00 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Administracija
Mokslo metų pabaiga Skaityti plačiau...
Liūdnokai žvelgė debesėliai į „Santarvės“ pradinės mokyklos kiemą. Juk jau nebekrykštaus, nesijuoks, nešurmuliuos būreliai mokinių rytais skubėdami į mokyklą ar grįždami per pietus namo. Atėjo atostogų metas! Bet vaikų akys spinduliavo džiaugsmu, nes jie paaugo. Ketvirtokai kedendami plunksneles pasiruošė išlėkti į P. Širvio progimnaziją, o trečiokai, išdidžiai išsrykiavę ant mokyklos laiptų, sugiedojo mokyklos himną. Jie tapo mokyklos vyriausiais ir svarbiausiais! Ne ką prasčiau jautėsi ir priešmokyklinių klasių mokiniai – jie jau pirmokai.
Užsimezgė graži draugystė Skaityti plačiau...
Dar pavasario atostogų metu susirinko į seminarą Švietimo centre, Zarasų ir Molėtų pradinių mokyklų mokytojai, teatrinio meno mylėtojai. Jie skaitė pranešimus, dalijosi geraja patirtimi apie tai, kaip meninio ugdymą integruoti į dalykų pamokas. Seminaro pabaigoje buvo nutarta gegužės mėnesio pabaigoje apsikeisti mokyklų teatrų vizitais. Pirmiausia į Molėtų pradinę mokyklą nuvyko mūsų mokyklos mokykliniai „Judručių“ ir lėlių teatro „Pasakaitė“ artistai. Jie pristatė spektaklį „Kol nebuvo keberiokšt“ ir „Trys paršiukai“. Žiūrovai stebėjosi įdomiais problemų, būdingų šiuolaikiniam vaikui- paaugliui sprendimo būdais, dekoracijomis bei kaukėmis. Šiltas priėmimas ir audringos vaikų katutės liudijo, kad spektakliai pasiekė mokinių širdeles. Po spektaklio jaunieji artistai aplankė
Ketvirtos klasės mokinių išleistuvės Skaityti plačiau...

Konkursas ,,Raštingiausias pradinukas“ Skaityti plačiau...
Mokykloje vyko 1-4 klasių ,,Raštingiausio pradinuko“ konkursas. Jis vyko dviem etapais. Pirmajame etape mokiniai rašė konkursinį lietuvių kalbos diktantą. ,,Raštingiausiais pradinukais“ tapo mokiniai, kurie diktantą parašė be klaidų ir užėmė I-ą vietą: Eimantas Darčanovas 2c kl., Vilius Kraujalis 2d kl., Dangira Sukavičiūtė 2d kl., Ernestas Guogis 2d kl., Jokūbas Matijošius 4c kl..
II-os vietos laimėtojai diktante padarė vieną klaidą. Tai: Eglė Panavaitė 2a kl., Deimantė Ivanovaitė 2b kl., Modestas Šerstabojevas 2b kl., Airinga Šapalaitė 2c kl., Amanda Kochanskaitė 2d kl., Urtė –Solveiga Konošovaitė 2d kl., Eglė Beinoraitė 4a kl., Rėja Šatrovaitė 4c kl., Emilicija Račkauskaitė 4c, Šarūnė Šablinskaitė 4c kl..

Miuziklas “Linksmadienis” Skaityti plačiau...
Smagu Jums papasakoti, kad gegužės 21 d. mūsų mokykloje svečiavosi Molėtų pradinės mokyklos mokiniai ir mokytojos, kurie parodė miuziklą „Linksmadienis“. Ketvirtokų šokių grupė, kuriai vadovavo mokytoja Vita Kaušinienė, gražiai derėjo prie mergaičių choro (mokytoja Eugenija Bužinskienė) ir teatro trupės aktorių. Miuzikle vaikai šoko, dainavo, vaidino. Sukūrė tikrą linksmadienį į kurio linksmybes įsitraukė per 200 mūsų mokyklos žiūrovų. Pabaigoje miuziklo režisierė pradinių klasių mokytoja Daiva Pumputienė kvietė vaikus kiekvieną dieną kurti linksmadienį, kad jų vaikystės džiaugsmas skristų lengvais kūrybos sparnais. „Nes kiekviena diena mokykloje turi būti vaikams šventė!”.
Mieli mokiniai, mokytojos, mokinių tėveliai, Skaityti plačiau...

Džiaugiamės, informuodami Jus, kad šį šeštadienį, gegužės 24 d., 13.00 val. per LRT

televiziją rodys televizijos konkursą „Dainų dainelė“. Mūsų mokyklos mokinių duetas

Gilmė Dainytė ir Viltė Tumėnaitė dainuos koncerte nr. 5.

Kviečiame žiūrėti ir balsuoti www.dainudainele.lt (balsuok).

Laida kartojama sekmadienį, gegužės 25 d.16.45 val. per LRT kultūros programą.

Mokyklos informacija

Vaikų šokių festivalis „Želmenėliai“ skirtas Šeimos metams paminėti Skaityti plačiau...
Jau kelinti metai į mūsų mokyklą atvyksta vaikų šokių kolektyvai iš šalies mokyklų paminėti Lietuvos Nepriklausomybės švenčių. Šie metai išskirtiniai – nes skirti Šeimai. Todėl vaikų šokių ansamblių šventę perkėlem į gegužės mėnesį. Juk pavasarį sužaliuoja pirmieji želmenėliai, pražysta pirmieji žiedai... Vaikai šeimoje lyg gležni daigeliai, atėję į mokyklą, ima stiprėti, augti ir savo gebėjimu šokti, dainuoti, groti džiugina visų mūsų akis ir širdis. Džiugu, kad šiais metais Zarasų Kultūros centras sutiko šiai šventei skirti savo erdvę sceną.
Kviečiame Jus į vaikų šokių festivalį Skaityti plačiau...

Kviečiame Jus į vaikų šokių festivalį

„ŽELMENĖLIAI“,

skirtą šeimos metams paminėti.
Šventė vyks gegužės 9 d. 11.30 val.
Zarasų kultūros centre
Organizatoriai
Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla