REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Pamokų tvarkaraštis

Maitinimas

G P I S
Statistika
Vaikai prieš rūkymą Skaityti plačiau...
Paskutinę lapkričio savaitę mokykloje vyko veiklos, skirtos Tarptautinei nerūkymo dienai.
Mūsų mažiausieji - priešmokyklinukai kartu su mokytojomis kalbėjo apie sveiką gyvenseną, apie tai, kaip nesveika kvėpuoti cigarečių dūmais, kaip svarbu vengti patalpų, kuriose yra rūkoma, kaip paraginti tėvelius mesti, arba bent mažiau rūkyti.
1a ir 1b klasės mokiniai piešė ant pačių pagamintų klevo lapų įvairius draudžiančius rūkyti ženklus, kuriuos sudėjo po „Nerūkymo medžiu“, pastarąjį antrokai papuošė geltonais, žaliais ir raudonais lapais su posakiais. Geltoni ir žali lapai simbolizuoja sveiką gyvenimo būdą, o raudoni – rūkymo žalos poveikį sveikatai. Trečiokai diskutavo ir išklausė Ignalinos visuomenės sveikatos biuro specialistės Daivos Vrublevičiūtės
Skelbimas Skaityti plačiau...
2015-12-10 (ketvirtadienį) 17.10 val. mokytojų kambaryje vyks Mokyklos tarybos posėdis.

Darbotvarkė:

1. Dėl Mokyklos tarybos narių delegavimo į 2016 metų Veiklos plano rengimo grupę.
2. Dėl 2016 m. biudžeto aptarimo.
3. Dėl 2016 m. mokyklos patalpų remonto darbų.
4. Dėl paramos fondo lėšų skirstymo.

Mokyklos tarybos pirmininkė Valentina Biveinienė

Gerbiamų tėvelių ir mokinių dėmesiui! Skaityti plačiau...
Zarasų “Santarvės” pradinė mokykla informuoja, kad 2015-12-08 d. ir 2015-12-10. nuo 8.00 val. iki 10.00 val. planuojamas ĮSPĖJAMASIS STREIKAS. Atvykusių mokinių saugumas bus užtikrintas veikiant kartu administracijai ir streiko komitetui.

Nijolė Ragauskienė ugdymo skyriaus vedėja

Puoselėjame liaudies kūrybą Skaityti plačiau...
Lapkričio 26 dieną Zarasų Kultūros centre liaudies kūrybos puoselėtojai rinkosi į tradicinį vaikų ir jaunimo folkloro sambūrį „Oželio pastogėj“. Kartu su Salako, Suvieko, Antazavės, Dusetų folkloro kolektyvais dalyvavo ir „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai. Mokytoja Laimutė Lumbienė su savo pirmokais ne tik patys atėjo, bet ir „riebų katiną“ maiše atsinešė. O jų mįslę įminusiam antazaviškiui tą katiną ir padovanojo.

Aktyvių pertraukų diena Skaityti plačiau...
Lapkričio 26 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje viešėjo projekto „Pozityvioji socializacija – sėkmė į vaiko gerovę“ koordinatorės, Švenčionių pradinės mokyklos socialinė pedagogė ir psichologė. Šio projekto partnerė yra ir mūsų mokykla. Viešnios, atsivežusios visą reikiamą įrangą ir priemones, mūsų mokyklos vaikus kvietė ilsėtis aktyviai renkantis kiekvieno poreikius atitinkančią veiklą. Buvo malonu stebėti atgijusius ir šurmuliuojančius mokyklos antrojo aukšto koridorius.
Pirmas blynas, bet neprisvilęs Skaityti plačiau...
Lapkričio 25 dieną Zarasų “Santarvės” pradinėje mokykloje įvyko visuotinis tėvų susirinkimas. Dėkojame drąsuolėms mamytėms, nepabūgusioms viešai pasidalinti savo gerąja patirtimi. Priešmokyklinukės Evitos mama Rasa itin puoselėja teigiamus šeimos santykius su mokykla. Ketvirtokės Agnės mama Jolita kvietė keliauti, nes kelionės praplečia akiratį, suartina, priverčia išbandyti save naujose situacijose. Urtės, taip pat ketvirtokės, mama Jolanta akcentavo dienotvarkės svarbą, nes aktyvus vaikas turi planuoti savo dieną, kad laiko liktų ir poilsiui. O kokių minčių, idėjų, pasiūlymų kilo kitiems tėveliams? Kviečiame dalintis savo patirtimi ir tikimės, jog kitas „blynas“ bus tik skalsesnis. Ačiū visiems dalyvavusiems.

Daiva Šileikienė mokyklos renginių organizatorė
Nuotraukos Nijolės Ragauskienės

Lietuvos jaunųjų samariečių bendrijos sąskrydis Marijampolėje Skaityti plačiau...
Lapkričio 21-ąją visos Lietuvos jaunieji smariečiai susirinko Suvalkijos sostinėje – Marijampolėje. Tiksliau - šalia Marijampolės esančioje Žalsvės pagrindinėje mokykloje. Visus svetingai pasitiko mokyklos administracija ir vietos bendruomenė. Sveikinimo koncertą surengė šios mokyklos jaunieji baleto šokėjai ir muzikantai. Lietuvos samariečių bendrijos prezidentė Genoefa Baltrušaitienė labai džiaugėsi gausiu atvykusiųjų būriu. Pilnutėlė erdvi sporto salė vos sutalpino iš visos Lietuvos regionų atvykusius jaunuosius savanorius. Darniai sugiedojus samariečių himną, prasidėjo skyrių meninių numerių prisistatymai ir veiklos ataskaitos. Meninė programa turėjo tikslą – pristatyti savo regioną, nes 2015 m. yra paskelbti etnografinių regionų metais. Savo meninėje programoje pristatėme sutartines, kurias atliko Gilmė, Viltė ir Rugilė. Visus sužavėjo tik rytų aukštaičiams būdingas sutartinių atlikimas.
Prevencinė akcija „Būk matomas“ Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje lapkričio 11 dieną buvo paskelbta Atšvaitų diena. Šią dieną buvo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į atšvaitų svarbą. Dienos tikslas – paraginti mokinius nešioti jau turimus atšvaitus, segtis ar dėtis juos teisingai, o neturinčius- įsigyti.
Klasėse vyko socialinės pedagogės ar klasių vadovų pokalbiai apie atšvaitų svarbą tamsiu paros metu. Aiškinama, kaip teisingai reikia nešioti atšvaitą. Buvo tikrinama, ar visi mokiniai turi atšvaitus.

Rajoninis meninio skaitymo konkursas ,,Žodi, suskambėk“ Skaityti plačiau...
Lapkričio 20 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo ,,Žodi, suskambėk“ konkursas. Konkurse dalyvavo geriausi savo mokykloje pasirodę skaitovai. Džiugu, kad šio konkurso nugalėtojomis tapo mūsų mokyklos ketvirtų klasių mokinės:
I vieta - Greta Mikutavičiūtė ( mokyt. A. Guntulienė)
II vieta - Lauryna Petrėnaitė ( mokyt. J. Trimonienė)
Visi dalyviai ir juos rengę mokytojai buvo pagerbti Zarasų švietimo centro, o konkurso nugalėtojos Zarasų savivaldybės švietimo skyriaus padėkos raštais.

Mokytoja A. Guntulienė
Nuotraukos autorės

Tėvelių dėmesiui Skaityti plačiau...


2015 m. lapkričio 25 d. 17.15 val. Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos aktų salėje įvyks visuotinis tėvų susirinkimas. Gerąją patirtimi tema "O mano vaikas gali..." pasidalinti kviečiame mūsų mokyklos mokinių tėvelius.
Kviečiame dalyvauti.

Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos direktorė V. Palivoda.
Meninio skaitymo konkursas „Žodi, suskambėk“ Skaityti plačiau...
Lapkričio 17 d. mūsų mokykloje vyko III-IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodi, suskambėk“. Renginio dalyvius nuotaikingai pasveikino šokėjai ir ,,Ąžuolo“ gimnazijos gimnazistai – skaitovai Monika, Arnius, Arnas.
Konkursą pradėjo ketvirtų klasių mokiniai. Jų buvo dvylika. Jaunieji skaitovai stengėsi pajusti poetinio žodžio skambesį. Gebėjo įsijausti į skaitomo teksto jausmus, nuotaiką.
Vertinimo komisija, kurią sudarė komisijos pirmininkas – lietuvių kalbos mokytojas ekspertas, Zarasų muziejaus renginių organizavimo vadovas V. Trusovas, ,,Ąžuolo‘ gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė D.Matijošienė, mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojos L.Mažeikienė, D.Kukonenko, D. Šileikienė bei ,,Ąžuolo“ gimnazijos gimnazistai M.Čepukaitė, A.Guobys, A.Konošovas, išrinko konkurso nugalėtojus. Jais tapo: