REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
Knygnešio diena Skaityti plačiau...
Kovo 16 ąją Lietuvoje minima Knygnešio diena. Knygnešiai – tai žmonės, kurie lietuviškos spaudos draudimo metais platino lietuviškas knygas, spaudą, puoselėjo lietuvybę ir gimtąjį žodį. Šios dienos minėjimas ne tik skatina prisiminti Lietuvos istoriją, ugdyti tautinę savimonę, bet ir atiduoti pagarbą žmonėms, išsaugojusiems lietuvišką žodį.
4 „B“ klasės dvi mokinių komandos (berniukų „Knygnešiai“ ir mergaičių „Linksmos knygos“) varžėsi tarpusavy viktorinoje „Knygnešio kelias“. Komandoms reikėjo išspręsti kryžiažodį, atsakyti į klausymus, atpažinti knygnešių portretus bei atlikti kūrybinę užduotį – pavaizduoti „knygnešio kelią“. Mes dar kartą prisiminėm tuos, kurie nešė lietuviško žodžio šviesą.
Iš respublikinės konferencijos sugrįžus… Skaityti plačiau...
Š. m. kovo 10 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 2 c klasės mokinių komanda dalyvavo Lietuvos pradinių klasių mokinių pažintinėje – praktinėje konferencijoje „Profesijos seniau ir dabar“, kuri vyko Šeduvos gimnazijoje. Mus svetingai sutiko šios gimnazijos mokiniai, mokytojai. Gimnazijos direktorius visus susirinkusius, t.y. per 100 pradinių klasių mokinių iš visos Lietuvos, pasveikino su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, mokyklos vaikų choras atliko labai gražias dainas apie Lietuvą, o mokytoja Inga suskirstė mus net į šešias darbo grupes...
Koncertas „Mes esame Lietuvos vakai“ Skaityti plačiau...
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – Kovo -11-osios dienos šventę švęsti drauge su Meno mokyklos bendruomene jau tapo džiugia tradicija. Abi mokyklos yra kaimynės, skiria tik istorinis kelias. Dalis auklėtinių iš vienos mokyklos į kitą skuba iš karto po pamokų. Pasidžiaugti Meno mokyklos mokinių ir mokytojų pasiekimais yra viasda labai smagu. Tai muzikantų, šokėjų ir dainininkų nuostabi gėlių puokštė savo Tėvynei gimtadienio proga. Renginio vedančiosios Patricija ir Emilija šventiškai pakiliai pristatė kiekvieno atlikėjo pasirodymą. Kiekvienas meninis numerėlis jaudino, džiugino ir stebino. Kokios kantrybės ir meilės reikia pedagogui ir mokiniui, kad užlipęs į sceną atlikėjas priverstų, gėrėtis....
Dainuoju Lietuvai Skaityti plačiau...
Zarasų „ Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinių grupių mokiniai pakvietė savo tėvelius ir ketvirtų klasių mokinius bei mokytojas į renginį ‚Dainuoju Lietuvai“, skirtą Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Renginį vedė tautiniais rūbais pasipuošę Betričė Abramavičiūtė, Julius Ledzinskas ir pedagogė Daiva Šileikienė. Prieš prasidedant koncertui mažieji renginio dalyviai pakvietė visus žiūrovus sugiedoti tautinę giesmę. Giedojo labai pakiliai ir be jokios fonograminės pagalbos. Projektui, skirtam Lieuvių kalbos dienoms paminėti, mokinukai ruošėsi labai atsakingai. Mokiniai ir pedagogės buvo prisisegę trispalves tautines gėlytes.
ANTROKAI BASEINE Skaityti plačiau...
2 B klasės mokiniams kovo 8 dieną vyko pažintinė – mokomoji veikla Zarasų baseine. Susipažinę su saugaus elgesio taisyklėmis pirmą kartą išsiruošėm į baseiną. Atsinešėm plaukmenis, liemenes, ratus, nes dauguma mokinių dar negalėjo plaukt savarankiškai. Buvome labai draugiški. Padėjome viens kitam mokytis plaukti. Pasidalinome priemonėmis. Geriausiai plaukė Oskaras, Donatas ir Anastasija. Gerai sekėsi Ugnei, Dominykui, Viktorijai, Lianai, Marijai, Janai ir Ignui. O Skaistei, Dovydui ir Faustui pavyko truputį išmokt plaukti.
Skelbimas Skaityti plačiau...

Zarasų Meno mokyklos bendruomenė dovanoja nuotaikingą koncertą ir kviečia visus džiugiai ir pakiliai paminėti LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ.
Kovo 10 dieną, (penktadienį) aktų salėje lauksime:
10.00 val. – priešmokyklinių grupių, I A,B,C,D, II A, B kl. mokinių.
11.00 val. – II C, D, kl., III kl. – ių ir IV –ų kl. mokinių.

Administracija
Kaziuko mugė Skaityti plačiau...
Spalvingi kvietimai ir skelbimai ragino skubėti į mokyklos sporto salę, o ten...Kaziuko mugė lyg pavasarinis pranašas, kvietė žmones bendrauti, džiaugtis, pasidalinti naujienomis, pamatyti kitus ir parodyti save po ilgos, nuobodžios, nei šiokios, nei tokios žiemos. Mokykloje mažieji verslininkai labai išradingai pristatė savo parduodamas prekes. Stebino prekybininkai savo kūrybiškumu, įvairove, patrauklumu pateikiant savo siūlomus gaminius. Džiugu buvo stebėti priešmokyklinukus, kurie tėvelių patariami, stengėsi oriai derėtis su pirkėjais. Patirtį turintys vyresnių klasių pardavėjai labai skoningai reklamavo prekes, mandagiai siūlė ir nuotaikingai derėjosi. Naujas veidas mugėje – jaunųjų maltiečių prekystalis.
Nieko rimto Skaityti plačiau...
Ne pirmus metus mūsų mokykloje lankosi leidyklos „Nieko rimto“ knygynėlis. Labiausiai vaikams patinka įsigyti žurnaliuką „LAIMIUKAS“. Įdomus, pilnas užduočių, informacijos, spalvingas, tinkantis pradinių klasių amžiaus mokiniams. Vaikiškos grožinės literatūros leidiniai, enciklopedijos, galvosūkių knygelės, atvirukai, popierius laiškams, kompaktai , atšvaitai su dailininkės Sigutės Ach iliustracijom... Ne visi galėjom nuvykti į Knygų mugę, bet ir čia gan gausus knygynėlio asortimentas papildė ne vieno mokinio ir mokytojo knygų lentynėlę. Tad imkim į rankas knygeles ir skaitykim, kol saulutė neišviliojo į kiemą.
Estafetės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ Skaityti plačiau...
Vasario 28 d. mūsų sporto salėje vyko rajono Mokyklų žaidynių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Žaidynėms ruošėmės stropiai, laukėm iš rajono mokyklų gausaus dalyvių būrio. Atvyko tik iš Salako pagrindinės mokyklos pradinių klasių sportininkų rinktinė. Tad konkurencijos neturėjom. Draugiškai palenktyniavom ir džiaugėmės, kad turėsim progą išvykti į zonines varžybas, kurios vyks Rokiškyje kovo 4d. Jaudinamės. Tad nepamirškit nors mintimis palinkėti mūsų komandai sėkmės. Ačiū draugams, kurie už mus labai aktyviai sirgo!

Nijolė Ragauskienė
Nuotraukos A.Zavacko, V.Palivodos, N. Ragauskienės
UŽGAVĖNĖS Skaityti plačiau...
Vasario 28 d. paskutinė kalendorinės žiemos diena. Užgavėnių diena. Ir toks malonus sutapimas...ryte, einant į mokyklą, neįprastai švelniai pūtė pavasarinis vėjelis. Mokyklos foje, jau susikrovus lagaminėlį nekantriai trypčiojo Morė. Grojant linksmai melodijai, Žiemos Martelė laukė vaikučių paskutinei nuotraukai. Raganėlių ir kipšiukų būreliai smagiai šoko prie Viešnios. Vaišinosi blynais ir saldumynais. Rašė linkėjimus Morei ir linksmom dainom išlydėjo ją atostogauti... tikriausiai į sanatoriją. Apsisuks salutė danguje ir vėl sugrįš Žiema. Tik labai gerai, kad negreit ir būtų gerai, kad parvyktų nepikta.

N.Ragauskienė
Nuotraukos autorės
Kaziuko mugė Skaityti plačiau...