REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Pamokų tvarkaraštis

Maitinimas

G P I S
Statistika
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Skaityti plačiau...
Šių metų lapkričio 9-15 dienomis vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitės skaitymai. Vaikai sužinojo, kokios šalys priklauso Šiaurės šalims, susipažino su Danijos, Suomijos, Švedijos ir kitų šalių garsiausiais rašytojais.
Mūsų mokykloje vyko skaitymai „auštant“. Savaitės tema – DRAUGYSTĖ. Su 4 D klase skaitymų savaitę pradėjome ištraukomis iš norvegų rašytojos Maria Parr knygos „Vaffeihjarte“ („Vaflinė širdelė“), kur pasakojama apie vaikų draugystę, patirtus nuotykius. Taip pat skaitėme ištraukas iš Astrid Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė“. Šie metai knygai jubiliejiniai - 70 metų. Po perskaitytų ištraukų su mokiniais kalbėjome apie draugystę, vaikai kūrė ketureilius, piešė, vaišinosi skanėstais. O paskutinę skaitymų dieną įvyko tikras stebuklas – mus aplankė būrys gražių, linksmų Pepių.

4 D klasės mokytoja Alina Guntulienė, bibliotekininkė Ala Semionova
Nuotraukos Alos Semionovos
KAIP SEKASI IB KLASĖS MOKINIAMS? Skaityti plačiau...
Prieš du mėnesius sugūžėjome į mokyklos Ib klasę. Susipažinę stengėmės kuo geriau pažinti vienas kitą ir susidraugauti. Manau, kad mums pavyko. Tapti tikrais mokiniais mums padėjo rūpestingi tėveliai. Be jų geranoriškos pagalbos būtų sunkoka. Mokomės skaityti, skaičiuoti, jungti taisyklingai raideles bei rašyti be klaidų. Patinka mokiniams sportuoti, šokti ir dainuoti. Pertraukų ir pamokų metu mokiniai mėgsta žaisti žaidimus. Žaidimai ugdymo procese labai svarbūs. Nesvarbu kokias formas ir metodus pasirenku, svarbu, kad mokiniams būtų įdomu, kad būtų skatinama mokymosi motyvacija, kad vaikai mokytųsi kurti ir bendrauti. Klasės valandėlės mūsų klasėje būna įdomios, o kartais nelabai...
AKCIJA “NEVĖLUOK Į PAMOKAS” Skaityti plačiau...

Mūsų mokykloje pirmą kartą spalio 19-21 dienomis buvo vykdoma akcija “NEVĖLUOK Į PAMOKAS”, kurios tikslas – gerinti mokinių lankomumą, mokyti juos punktualumo. Akcijos dalyviais paskelbti 1-4 klasių mokiniai. Prieš pirmą pamoką tikrinome mokinių punktualumą, stebėjome, kurių klasių mokiniai dažniausiai vėluoja į pamokas. Vėlavusiems į pamokas mokiniams dalijome „Nevėluok į pamokas“ ženkliukus, taip siekdami atkreipti dėmesį į mokyklos taisyklių pažeidimą. Skelbiame pirminius rezultatus:
Žurnalas vaikams Skaityti plačiau...

Nijolė Ragauskienė
Pašvęstojo gyvenimo metų apibendrinimas Baltriškių Tiberiados bendruomenėje Skaityti plačiau...
Spalio 8 dieną po pamokų grupė Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos ir Pauliaus Širvio progimnazijos mokinių kartu keliavo į Baltriškes. Susitikimo tikslas – piešinių parodėlės ir kompozicijos skirtos Pašvęstojo gyvenimo metams pristatymas. Dar pavasarį „Santarvės“ pradinės mokyklos mokinukai dalyvavo atviroje veikloje“Pastačiau namelį mažą“, kurios metu susipažino su Tiberiados bendruomenės istorija ir vienuoliško gyvenimo misija. Baltriškių brolius vienuolius gerai pažįsta mokyklos pradinukai, nes susitinka religinių švenčių metu. Dažna šeima sekmadienio šv. Mišias išklauso kartu su vienuoliais. Koks jų gyvenimas, misija, - mokiniai sužinojo pamokų metu. Ketvirtokai ir trečiokai piešė vienuolius taip, kaip išsivaizdavo. Labiausiai vaikus sužavėjo
TARPTAUTINEI ŠYPSENOS DIENAI PAMINĖTI – BENDRAS ŠOKIS Skaityti plačiau...
Š.m. spalio 9 dieną po trijų pamokų per ilgąją pertrauką į sporto salę gausiai rinkosi visi norintys mokinukai su klasių mokytojomis smagiai kartu pasimokyti šokti. Muzika greitai išjudino visą salę, o 4d klasės mokinės: Stela Čižaitė, Goda Grigianec, Algintė Kavarskaitė, Vakarė Šablinskaitė, Agnė Kaziulėnaitė, Greta Mikutavičiūtė, Beata Savčiuk ir Adrija Zavackaitė mokė visus šokti. Šokdami mokiniai turėjo užduotį - šypsotis. O šypsena yra tik smulkmena, trunkanti sekundę, tačiau jos gėris – neįkainojamas. Besišypsatys pradinukai su savo mokytojomis smagiai judėjo vienu ritmu. Šis renginukas sukėlė daug gerų emocijų, užsikrėtė gera nuotaika.
Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame 4d klasės šokėjoms, jų mokytojai A. Guntulienei, muzikos mokytojai D. Skvarčinskaitei.

AKCIJA „ŽINUTĖ MOKYTOJAI“ Skaityti plačiau...
Spalio 5d. mūsų mokykloje pirmą kartą vyko akcija „Žinutė Mokytojai“, skirta Tarptautinei Mokytojo dienai paminėti. Jos tiklas – siekti mokytojų ir mokinių geresnių tarpusavio santykių ir supratimo, šiltesnių santykių mokykloje. Akcijoje dalyvavo priešmokyklinukai ir 1-4 klasių mokiniai. Prieš atliekant užduotį mokiniams buvo paaiškinta, kad pagalvotų apie savo mokytojos savybes, elgesį, nupieštų jos žodinį portretą. Mokiniai savo nuomonę galėjo išreikšti pabaigdami šiuos sakinius, kurie buvo rašomi anonimiškai:

„Man patinka, kai mokytoja...“;
„Būtų gerai, kad mokytoja...“.
SAVAITĖ „MOKAUSI BŪTI SAUGUS“ Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje vyko tradicinė saugumo savaitė “Mokausi būti saugus“. Renginio tikslas – įvairiomis saugos priemonėmis suteikti mokiniams žinių, įgūdžių apie saugų elgesį ir eismą. Visose klasėse vyko pokalbiai apie saugumą mokykloje, saugų kelią į mokyklą ir į namus. Policijos bičulis Amsis mokė antrokus, kaip saugiai elgtis gatvėje, kaip taisyklingai vaikščioti per pėsčiųjų perėją ir sankryžą. Zarasuose šiai pamokai buvo išrinkta pati judriausia miesto gatvė. Didžiulį įspūdį priešmokyklinukams ir pirmokams paliko policijos bičiulio šuniuko Amsio pasirodymas ir bendravimas.

Pirmokų sveikinimas MOKYTOJAMS Skaityti plačiau...

Kūrybinių dirbtuvių “Mąstau, kuriu, augu” mokiniai labai norėjo nustebinti Mokytojus jų profesinės šventės proga. Manau, kad pavyko.

Nuotraukos kūrybinių dirbtuvių “Mąstau, kuriu, augu” vadovės Laimutės Lumbienės

Kviečiame registruotis į neformaliojo vaikų švietimo programas Skaityti plačiau...
Kviečiame pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programose besimokančius mokinius registruotis į neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimus, kurie startuos nuo 2015 metų spalio 1 d. Rajone akredituotos 29 neformaliojo švietimo programos, kurių vadovai kviečia vaikus ir jų tėvelius (globėjus) dalyvauti jų vadovaujamose veiklose. Registruotis – tai yra skambinti telefonu, rašyti elektroninius laiškus, susitikti asmeniškai su programų vadovais, kurių kontaktai nurodyti lentelėje, galite iki rugsėjo 30 d. Registruodamiesi į patikusią Jums programą, turėsite pasirašyti sutartį su tos programos vadovu. Neformaliojo švietimo veikloms vykdyti savivaldybėms skirta tikslinė valstybės dotacija. Programai įgyvendinti kiekvienas mokinys, kuris pasirinks programą, bus įregistruotas Mokinių registre, „atsineš“ apie 15 Eurų. Mokiniai gali registruotis į keletą programų, bet finansavimas bus skirtas tik vienai programai. Daugiau informacijos rasite čia arba čia.

Švietimo ir kultūros skyriaus informacija
PIRMOKAMS – “TRIUŠIUKŲ ABĖCĖLĖ” Skaityti plačiau...
Rugsėjo 23 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos PIRMOKAMS įvyko pirmoji išvyka į Zarasų viešosios bibliotekos skaityklą, kur vyko literatūrinis susitikimas su knygų vaikams rašytoja Juventa Mudėnienė. PIRMOKAI dalyvavo vienos valandos literatūriniame nuotykyje „Triušiukų abėcėlė“. Tai ypatinga abėcėlė, kur sueiliuotos Triušių miestelio istorijos. „Atsivertę“ knygą mokiniai įsitraukė į kūrybinę veiklą, susipažino su raidėmis, mokėsi skaityti, deklamuoti, vaidinti ir žaisti. Visi miestelio gyventojai buvo labai draugiški ir išradingi. Jie skraidė oro balionais, kepė pyragus, augino gėles ir mokėjo išdykauti taip, kaip ir visi vaikai...Suaugusieji – taip pat vaikai, tik truputį didesni. Jie taip pat svečiavosi išradingame ir jaukiame pasakų pasaulyje...