REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Pamokų tvarkaraštis

Maitinimas

G P I S
Statistika
Brangūs mokyklos bendruomenės nariai, Skaityti plačiau...

Prasmingų ir svarių darbų!
Drąsių idėjų, lengvos laimės rankos!
Atvirumo viskam, kas nauja!
Šilumos ir jaukumo Jūsų namams,
Ir paties gražiausio Kalėdų stebuklo!Jaukių ir šviesių šv. Kalėdų, viltingų Naujųjų metų ir prasmingo bendradarbiavimo
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos linki

mokyklos direktorė Valerija Palivoda 2015 m. gruodis

„Ožy baltaplauki, prašyk sniego! Skaityti plačiau...
Adventui prasidėjus, mokyklos folkloro ansamblis “Čiūta” , vadovė Diana Skvarčinskaitė, vyresnių klasių mokinius pakvietė į etnografinę pamokėlę apie ganymo tradicijas. Mokiniai sužinojo, kad mokslo metai anksteniais laikais prasidėdavo pasibaigus ūkio darbams ir gyvuliukų ganymo laikui. Šaltas rudens oras, lietūs, dargana labia sunkindavo piemenukų gyvenimą. Apie tai, kad ožys turėdavo prašyti Dievulio sniego, vaizdžiai papasakojo jaunieji anasmblio atlikėjai. Dar visai neseniai susikūręs anamblis “Čiūta” susilaukia vis didesnio pripažinimo mokinių tarpe. Vadinasi lietuvių liaudies tradicijoms neliekam abejingi. Ačiū vadovei Dianai, kad “užkrečia” mokinius meile lietuvių liaudies kūrybai, tradicijų pažinimui.

Adventas Skaityti plačiau...
Pažvelk, vaikeli,
Medžiai kaip nurimę!..
Pamynę puošnų rūbą
Sau po kojom
Kokia rimtis,
Koks įstabus gražumas
Advento naktį
Miglomis nuklostė.
Pažvelk. Ir įsileisk į savo širdį
Gražumą neregėtą.
Pakelk akis į dangų,

GERUMU SUŠILDYTI Skaityti plačiau...
Kaip kiekvienais metais, taip ir šiemet, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos „Judručių“ teatro studija, vadovaujama mokytojos Nijolės Ragauskienės, mus pradžiugino nuostabiu Adventiniu vaidinimu „Pavogti laiką“. Į adventinį renginį atvyko Zarasų bažnyčios vikaras Dainius Matiukas. Pasibaigus spektakliukui kunigas Dainius paklausė mokinių, ką mes galim per likusį trumpą laiką iki šv. Kalėdų padovanoti Jėzui Kristui? Žiūrovai išvardino tai, kas labai svarbu advento metu: maldą, giesmę gražius darbus, atsiprašymą... Mokyklos direktorė Valerija Palivoda pritarė, kad gerumą, atjautą ir meilę galim dovanoti be apribojimų ir ne tik per adventą, bet ištisus metus. Blogiukai, pasibaigus renginiui grąžino pavogtą laiką ir išdalino kiekvienai klasei ir svečiams linkėdami, kad laiko visada užtektų tik labai geriems darbams.
Kviečiame Skaityti plačiau...
į šventinius renginius Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje:
Gruodžio 17 d., ketvirtadienį, 9.00 ir 11.00 val. „Judručių“ teatro Adventinis spektakliukus „Pavogti laiką“.
Gruodžio 21 d., pirmadienį, 10.00 ir 12.00 val. bei gruodžio 22 d., antradienį, 9.00 ir 10.30 val. III klasių mokinių Kalėdinis vaidinimas.
Nuo gruodžio 17 d. iki gruodžio 23 d. vyks klasių šventiniai vaidinimai mokyklos bei Zarasų miesto bendruomenei.
Šventiniu laikotarpiu mokykloje vyksta „Knygų Kalėdų akcija“. Kviečiame dalintis ir mokyklos bibliotekai padovanoti perskaitytą knygą.
Organizatoriai
Vaikai prieš rūkymą Skaityti plačiau...
Paskutinę lapkričio savaitę mokykloje vyko veiklos, skirtos Tarptautinei nerūkymo dienai.
Mūsų mažiausieji - priešmokyklinukai kartu su mokytojomis kalbėjo apie sveiką gyvenseną, apie tai, kaip nesveika kvėpuoti cigarečių dūmais, kaip svarbu vengti patalpų, kuriose yra rūkoma, kaip paraginti tėvelius mesti, arba bent mažiau rūkyti.
1a ir 1b klasės mokiniai piešė ant pačių pagamintų klevo lapų įvairius draudžiančius rūkyti ženklus, kuriuos sudėjo po „Nerūkymo medžiu“, pastarąjį antrokai papuošė geltonais, žaliais ir raudonais lapais su posakiais. Geltoni ir žali lapai simbolizuoja sveiką gyvenimo būdą, o raudoni – rūkymo žalos poveikį sveikatai. Trečiokai diskutavo ir išklausė Ignalinos visuomenės sveikatos biuro specialistės Daivos Vrublevičiūtės
Skelbimas Skaityti plačiau...
2015-12-10 (ketvirtadienį) 17.10 val. mokytojų kambaryje vyks Mokyklos tarybos posėdis.

Darbotvarkė:

1. Dėl Mokyklos tarybos narių delegavimo į 2016 metų Veiklos plano rengimo grupę.
2. Dėl 2016 m. biudžeto aptarimo.
3. Dėl 2016 m. mokyklos patalpų remonto darbų.
4. Dėl paramos fondo lėšų skirstymo.

Mokyklos tarybos pirmininkė Valentina Biveinienė

Gerbiamų tėvelių ir mokinių dėmesiui! Skaityti plačiau...
Zarasų “Santarvės” pradinė mokykla informuoja, kad 2015-12-08 d. ir 2015-12-10. nuo 8.00 val. iki 10.00 val. planuojamas ĮSPĖJAMASIS STREIKAS. Atvykusių mokinių saugumas bus užtikrintas veikiant kartu administracijai ir streiko komitetui.

Nijolė Ragauskienė ugdymo skyriaus vedėja

Puoselėjame liaudies kūrybą Skaityti plačiau...
Lapkričio 26 dieną Zarasų Kultūros centre liaudies kūrybos puoselėtojai rinkosi į tradicinį vaikų ir jaunimo folkloro sambūrį „Oželio pastogėj“. Kartu su Salako, Suvieko, Antazavės, Dusetų folkloro kolektyvais dalyvavo ir „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai. Mokytoja Laimutė Lumbienė su savo pirmokais ne tik patys atėjo, bet ir „riebų katiną“ maiše atsinešė. O jų mįslę įminusiam antazaviškiui tą katiną ir padovanojo.

Aktyvių pertraukų diena Skaityti plačiau...
Lapkričio 26 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje viešėjo projekto „Pozityvioji socializacija – sėkmė į vaiko gerovę“ koordinatorės, Švenčionių pradinės mokyklos socialinė pedagogė ir psichologė. Šio projekto partnerė yra ir mūsų mokykla. Viešnios, atsivežusios visą reikiamą įrangą ir priemones, mūsų mokyklos vaikus kvietė ilsėtis aktyviai renkantis kiekvieno poreikius atitinkančią veiklą. Buvo malonu stebėti atgijusius ir šurmuliuojančius mokyklos antrojo aukšto koridorius.
Pirmas blynas, bet neprisvilęs Skaityti plačiau...
Lapkričio 25 dieną Zarasų “Santarvės” pradinėje mokykloje įvyko visuotinis tėvų susirinkimas. Dėkojame drąsuolėms mamytėms, nepabūgusioms viešai pasidalinti savo gerąja patirtimi. Priešmokyklinukės Evitos mama Rasa itin puoselėja teigiamus šeimos santykius su mokykla. Ketvirtokės Agnės mama Jolita kvietė keliauti, nes kelionės praplečia akiratį, suartina, priverčia išbandyti save naujose situacijose. Urtės, taip pat ketvirtokės, mama Jolanta akcentavo dienotvarkės svarbą, nes aktyvus vaikas turi planuoti savo dieną, kad laiko liktų ir poilsiui. O kokių minčių, idėjų, pasiūlymų kilo kitiems tėveliams? Kviečiame dalintis savo patirtimi ir tikimės, jog kitas „blynas“ bus tik skalsesnis. Ačiū visiems dalyvavusiems.

Daiva Šileikienė mokyklos renginių organizatorė
Nuotraukos Nijolės Ragauskienės