REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Maitinimas

G P I S
Statistika
Gabių mokinių apdovanojimas Skaityti plačiau...
Birželio 1- ąją dieną Zarasų rajono savivaldybėje buvo pagerbti rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai, kurie 2015-2016 m.m. respublikos ar tarptautinuose konkursuose, olimpiadose, parodose, varžybose tapo nugalėtojais ar iškovijo prizines vietas. Rajono mokyklų tarpe mūsų pradinukai pasirodė solidžiai ir piniginiais prizais buvo įvertinti gausus būrys mokinių. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės Airinga Šapalaite, 4c klasės mokine, kuri nacionaliniame mokinių raštingumo konkurse „Mažasis diktantas“ užėmė antrąją vietą. (mokytoja Laima Zibolienė).
4 klasių mokinių tikybos viktorina „Gailestingumas atveria širdį vilčiai“ Skaityti plačiau...
Mokslo metų pabaigoje vyko tikybos viktorina, kurioje dalyvavo po 7 mokinius iš kiekvienos ketviros klasės. Vertinimo komisijoje dalyvavo tikybos mokytoja Aurelija Jakutienė iš „Ąžuolo“ gimnazijos ir tikybos mokytoja Danguolė Stukienė iš Pauliaus Šiirvio progimnazijos. Mokiniai iš visų ketvirtų klasių pasirinkę spalvas, pasidalino į keturias grupes. Kiekviena komanda išsirinko savo kapitoną ir pavadinimą. Keturios komandos: „Tikintieji“, „Katalikai“, „ Komunistai“ (nuo žodžio komunija), ir „Krokodiliukai“ turėjo atlikti 6 užduotis: išspręsti kryžiažodžį, pakomentuoti paveikslą (įvykį) iš šv Rašto, apibūdinti šventę, rasti ištrauką iš evangelijos,
Šventė „ Sudie pradine mokykla! ” Skaityti plačiau...
Mokslo metų pabaigoje tradiciškai vyko mokyklos mažųjų abiturientų šventė “Sudie pradine mokykla.“ Pilnutėlėje aktų salėje šurmuliavo susijaudinę ketvirtokų tėvai, seneliai, draugai. Mokyklos skambučio pakviest pro iškilmingą juostų arką įžengė savo mokytojų lydimi susijaudinę ketvirtokai. Mokyklos direktorės įsakymu jiems įteikti Pradinės mokyklos baigimo pažymėjimai. Sėkmingai įveiktas vienas trečdalis mokyklinio kelio. Mokiniai paskutinį kartą šioje mokykloje parodė nuostabią muzikinę programą (scenarijaus autorė mokytoja Alina Guntulienė). Skambėjo nuostabios populiarios lietuvių ir užsienio autorių ir liaudies dainos ir linksmi pašmaikšavimai, grojo liaudies instrumentų kapela,
Mokslo metų pažangumo ir lankomumo apžvalga Skaityti plačiau...
Mokslo metus I- -IV klasėse baigė 330 mokinių, priešmokyklines grupes baigė 69 ugdytiniai.
II mokslo metų pusmetį labai gerai baigė 87 mokiniai. Pirmose klasėse aukštesniuoju lygiu įvertintos 36 mokinių žinios, antrose - 22 mokinių, trečiose – 16 mokinių, ketvirtose- 13 mokinių. Net 10 mokinių daugiau nei I-me mokslo metų pusmetyje buvo įvertinti už puikias mokslo žinias, bei gebėjimus. Konsultacijoms skirtos valandos pasitvirtino, mokinių žinių kokybė pagerėjo. Lyginant su praėjusių metų (2014\2015 m.) II pusmečiu net 16 mokinių geriau baigė mokslo metus.
Džiaugiamės ketvirtokų: Ievos Stankevičiūtės, Eglės Panavaitės, Vaido Girčio, Silvijos Račkauaskaitės, Deimantės Ivanovaitės, Modesto Šerstobojevo, Airingos Šapalaitės,
Mokiniai su A. Šileika mokėsi drožybos amato Skaityti plačiau...
Gegužės 25 d. Zarasų Santarvės pradinės mokyklos ketvirtos klasės mokiniai atvyko į Zarasų rajono policijos komisariate veikiančią tautodailininko Albino Šileikos parodą. Parodų salėje autorius papasakojo apie savo darbą policijos budėtojų dalyje, paaiškino, kaip kuriami medžio drožiniai, prieverpstės, rankšluostinės, bei kaip išgaunamas raštas ant medžio lentelės.

Vėliau A. Šileika moksleivius pakvietė į edukacinį užsiėmimą – vaikams papasakojo saugos taisykles naudojantis drožybos peiliuku. Visi vaikai gavo po paruoštą liepos medžio lentelę ir drožinėjimo peiliuką, o pats tautodailininkas mokė vaikus raižymo meno, kartu su vaikais kūrė raštus.
Sveikatingumo diena Skaityti plačiau...
Gegužės 20 dieną mokykloje vyko sporto ir sveikatingumo diena. Mokiniai klasėse vykdė pasirinktą veiklą. Ketvirtos klasės mokiniai keliavo į Pauliaus Širvio progimnaziją. Būsimieji penktokai susipažino su būsimos mokyklos patalpomis, aplinka, tvarka ir draugiškose kvadrato varžybose berniukų ir mergaičių komandos išbandė savo sportinius gebėjimus su penktokais. Sėkmė lydėjo ketvirtokus. Trečiokai ir antrokai savo jėgas bandė tarpklasinės draugiškose kvadrato varžybose. Iš pat ryto į pirmas klases atvyko Lietuvos sveikatos mokslo universiteto specialistai, kurie atliko PSO Europos augimo stebėsenos tyrimus. O įdienojus pirmokai suskubo aktyviai sportuoti „žalioje aikštelėje“. Priešmokyklinės grupės mokinukai pievutėje prieš mokyklą savo vikrumą ir greitumą įrodinėjo sportinėse estfėtėse. Žinoma, jie nepamiršo parodyti, kaip moka daryti mankštą.
PUNKTUALIAUSIA KLASĖ Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje visų mokslo metų eigoje, iš anksto nepranešus, buvo vykdoma akcija “NEVĖLUOK Į PAMOKAS”. Akcijoje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Akcijos tikslas –skatinti punktualumą. Periodiškai stebėjome, kurių klasių mokiniai dažniausiai vėluoja į pirmą pamoką. Vėluojantiems dalijome ženkliukus “Nevėluok į pamokas “. Taip siekėme atkreipti vaikų dėmesį į mokyklos taisyklių laikymąsi. Tarpiniai akcijos rezultatai buvo viešinami pirmo aukšto informaciniame stende. Pirmo pusmečio rezultatus apibendrinome sausio mėn. pabaigoje. Punktualiausios klasės buvo:1a kl., 2c kl., 3d., 4a mokiniai.
APDOVANOTI PANEVĖŽYJE Skaityti plačiau...
2016 m. gegužės 12 d. 14 val. Panevėžio miesto savivaldybės I aukšto salėje vyko nacionalinio ligonių kasų organizuoto vaikų piešinių konkurso „Mano šeimos gydytojas“, skirto Tarptautinei šeimos dienai paminėti, nugalėtojų ir kitų prizininkų apdovanojimų šventė. Buvo apdovanoti: Kernius Miškinis, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 1a kl., (mokytoja Alicija Dumbravienė); Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 1b klasė (mokytoja Danutė Tumalovičienė) – konkurso aktyviausia Zarasų rajono klasė.

Ekskursija į Rokiškio krašto muziejų Skaityti plačiau...
1a ir 1b klasių mokiniai su mokytojomis Alicija ir Danute dalyvavo keliose edukacinėse programose Rokiškio krašto muziejuje. Susipažinome su Rokiškio dvaro istorija, pamatėme Rokiškio krašto muziejaus eksponatus, senovinėje dūminėje pirkioje malėme miltus tikromis girnomis, apsilankėme prakartėlių parodoje bei Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje. Rokiškio dvare mus pasitiko malonios muziejaus darbuotojos. Netrukus sulaukėme ir grafienės Marijos. Ji buvo apsirengusi ilga puošnia suknele, juoda skrybėle, mūvėjo dailias juodas pirštinaites. Mergaitės padovanojo grafienei neužmirštuolių, kurių prisirinko pievelėje, prie dūminės pirkios. Jos derėjo prie grafienės suknelės.
Policijos komisariate Skaityti plačiau...
Gegužės 10 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariate lankėsi Zarasų Santarvės pradinės mokyklos priešmokyklinės grupės vaikai. Svečius sutiko ir su policijos pareigūnų darbu bei laisvalaikiu supažindino bendruomenės pareigūnai. Mažieji lankytojai turėjo progą pamatyti operatyvinės grupės patalpas, laikinojo ir ilgalaikio sulaikymo kameras, apklausos ir atpažinimo kambarius, tarnybinius automobilius, policijos komisariato sporto ir treniruoklių salę bei šaudyklą. Šie vaikai turėjo išskirtinę galimybę pamatyti Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūno,
Mokomės gelbėti Skaityti plačiau...
Gegužės 10 dieną antrų klasių mokiniai Zarasaičio ežero paplūdimyje susitiko su Zarasų Priešgaisrinės gelbėjimo Tarnybos specialistais. Šį kartą, artėjant maudymosi sezonui, buvo pasakojama ir demonstruojama kaip reikėtų gelbėti skęstantįjį: paduoti lazdą ar šaką ir išvilkti nukentėjusįjį į krantą, numesti gelbėjimo ratą ar virvę. Tai pajėgūs būtų padaryti ir vaikai.Tačiau dažnai situacijos būna daug rimtesnės ir be gelbėtojų pagalbos būtų sunku išsaugoti gyvybę. Todėl gelbėtojai parodė, kokiomis gelbėjimo priemonėmis jiems tenka pasinaudoti teikiant pagalbą skęstančiajam.