REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Maitinimas

G P I S
Statistika
Policijos komisariate Skaityti plačiau...
Gegužės 10 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariate lankėsi Zarasų Santarvės pradinės mokyklos priešmokyklinės grupės vaikai. Svečius sutiko ir su policijos pareigūnų darbu bei laisvalaikiu supažindino bendruomenės pareigūnai. Mažieji lankytojai turėjo progą pamatyti operatyvinės grupės patalpas, laikinojo ir ilgalaikio sulaikymo kameras, apklausos ir atpažinimo kambarius, tarnybinius automobilius, policijos komisariato sporto ir treniruoklių salę bei šaudyklą. Šie vaikai turėjo išskirtinę galimybę pamatyti Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūno,
Mokomės gelbėti Skaityti plačiau...
Gegužės 10 dieną antrų klasių mokiniai Zarasaičio ežero paplūdimyje susitiko su Zarasų Priešgaisrinės gelbėjimo Tarnybos specialistais. Šį kartą, artėjant maudymosi sezonui, buvo pasakojama ir demonstruojama kaip reikėtų gelbėti skęstantįjį: paduoti lazdą ar šaką ir išvilkti nukentėjusįjį į krantą, numesti gelbėjimo ratą ar virvę. Tai pajėgūs būtų padaryti ir vaikai.Tačiau dažnai situacijos būna daug rimtesnės ir be gelbėtojų pagalbos būtų sunku išsaugoti gyvybę. Todėl gelbėtojai parodė, kokiomis gelbėjimo priemonėmis jiems tenka pasinaudoti teikiant pagalbą skęstančiajam.
EUROPOS DIENOS ŠVENTĖ Skaityti plačiau...
2016 m. gegužės 10 d. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Europos dienos šventė ,,Pažink Europą“, kurioje dalyvavome ir mes. Labiausiai patiko kurti miniatiūrų galeriją apie ES ir dalyvauti žaislų mainų akcijoje...

Ic klasės mokytoja Laimutė Lumbienė
Nuotraukos autorės

Mažojo diktanto laureatė Skaityti plačiau...
„Rezultatai buvo geriausi nuo pat pradžių“ – sako Airinga Šapalaitė 4 C klasės mokinė.
Džiaugiuosi šios mergaitės stropumu, gebėjimais, mokėjimu susikaupti, dalyvavimu įvairiuose konkursuose. Rajoniniame 4 klasių mokinių raštingumo konkurse Airinga nepadarė nei vienos klaidos ir užėmė I vietą.
Gegužės 7 d. vykome į nacionalinį mokinių raštingumo konkursą „Mažasis diktantas“, kuris vyko LEU Lituanistikos fakultete. Ir vėl grįžome su laimėjimais – II vieta. „Skraidžiau lyg ant sparnų“ – gyrėsi Airinga tėveliams.

Klasės mokytoja Laima Zibolienė
Nuotraukos autorės
Lėlių teatrą kuria priešmokyklinukai Skaityti plačiau...
Vis dažniau pripažįstame, kad geriausia vaikų ugdymo ir mokymo strategija yra aktyvūs ugdymo metodai, tokie, kaip žaidimai ir vaidyba. Vaidindami vaikai tampa savarankiškesni, drąsesni, sumanesni, rūpestingesni. Pasakos moko sąžiningumo, teisingumo, draugiškumo ir kitų savybių.
Mūsų priešmokyklinės B grupės vaikai pasirinko pasaką „Dangus griūva“. Vaikai noriai vaidina su lėlėmis. Jiems labai patiko vaidinti savo draugams iš kitų priešmokyklinių A ir C grupių, iš Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos, nes jie maži, linksmi ir labai nuoširdūs. Savo svečiams leidome paliesti personažus, dekoracijas, kad mažyliai taip pat dalyvautų vaidinime.

PASIKLAUSIKIME TYLOS Skaityti plačiau...
Zarasų “Santarvės” pradinėje mokykloje š.m. balandžio 27d. vyko akcija „Tylos stebuklinga versmė“, kuri skirta Tarptautinei triukšmo suvokimo dienai paminėti. Tikslas - atkreipti mokinių dėmesį į triukšmo problemą, skatinti kurti tylesnius namus ir mokyklą, ugdyti atsakomybę už tylios aplinkos puoselėjimą. Ką tik prasidėjus pirmai pamokai, tylos minutė buvo skelbiama nuo 8:05 iki 8:06. Kviečiami buvo mokiniai savo klasėse akimirkai sustoti ir pabandyti pasiklausyti tylos. Buvo išjungti triukšmą keliantys prietaisai, nekalbėjo ir stengėsi įsiklausyti į vėjelio ošimą, pažvelgė į debesų ir paukščių kelionę dangumi ar šalia esančius žmones ir išbandė, kaip gera pabūti tyloje.
Mokinių priėmimo į mokyklą tvarka, prašymų pateikimas Skaityti plačiau...
1. Mokiniai į mokyklą priimami vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2016 m. balandžio 13 d. sprendimu Nr. T-104.

2. Į pirmąją klasę vaikas priimamas, kai tais kalendoriniais metais jam sueina 7 metai. Į priešmokyklinę grupę vaikas priimamas, kai tais kalendoriniais metais jam sueina 6 metai.

3. Priimant vaikus jaunesnius nei 6 metų (priešmokyklinis ugdymas), 7 metų, būtina Pedagoginės psichologinės tarnybos rekomendacija apie būsimo mokinio pasirengimą mokytis pagal atitinkamą ugdymo programą.
Susitikimas su vienuoliais Skaityti plačiau...
... mokyklos aktų salėje šurmuliuojantys mokinukai nekantriai žvilgčiojo pro langą... ar tikrai į mokyklą atvyks vienuoliai iš Baltriškių? Atvyko, dviračiais atmynė, gitarą atsivežė... ir maloniai šypsodamiesi prisistatė. Kas yra vienuolis? Provokuojantys klausimai skatino mokinius argumentuoti savo įžvalgas, dalintis savo patirtimi... ir sužinoti, kuo skiriasi eilinis tikintis žmogus nuo vienuolio. Ar nuobodu tarnauti Dievui ir žmonėms? Kas yra pašaukimas? Ar laimingas žmogus gyvenantis toli nuo savo tėvų, draugų? Ką reiškia sekti Jėzų? Kas yra pašaukimas?... Į daug įvairių klausimų atsakinėjo kunigas – vienuolis Egidijus ir jau daugiau nei pusmetį gyvenantis Baltriškėse Tiberiados bendruomenėje savanoris Martynas iš Plungės.
KAIP PADĖTI PIRMAKLASIUI? Skaityti plačiau...
Šeimose, kur yra pirmaklasis, nuo rugsėjo 1-osios prasideda naujas gyvenimas, net jeigu mokyklą jau lanko du ar trys tos šeimos vaikai. Jūsų vaiko gyvenime iš esmės keičiasi: bendraamžių grupė, kur svarbu būti pripažintam; mokytojas, kurio dėmesys vaikui daug reiškia; atsakomybė, dienos režimas, veikla, kuri reikalauja iš vaiko susikaupimo bei dėmesio. Nuo to, kaip vaikui seksis pirmaisiais mokslo metais, daug kas priklauso, ir reikia imtis visų įmanomų priemonių, kad metai taptų sėkmingu gyvenimo startu!
Informacija Skaityti plačiau...
Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos administracija informuoja, kad dėl Standartizuotų testų vykdymo 2-4 klasėse bei dėl "Šviesoforo" regioninių varžybų organizavimo mokykloje, papildomos atostogos priešmokyklinių grupių ugdytiniams ir 1-4 klasių mokiniams perkeliamos iš 2016 m. gegužės 2-3 dienos į 2016 m. gegužės 12-13 dieną. Mokyklos tarybos 2016 m. balandžio 14 dienos posėdžio nutarimas Nr. 1.

Balandžio 20 dieną, trečiadienį, 17.15 valandą Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos Aktų salėje įvyks būsimų priešmokyklinukų ir pirmokų bei jų tėvelių susirinkimas – susitikimas su mokyklos bendruomene. Kviečiame dalyvauti.

Mokyklos tarybos pirmininkė Valentina Biveinienė
Mokyklos direktorė Valerija Palivoda
Kartu smagiau Skaityti plačiau...
„Šimtas zuikių susirinko net žalia girelė linko...“
Šiuo E. Mieželaičio posmeliu buvo paskelbtas „Zuikių mokyklos“ atidarymas. Balandžio 7 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje vyko priešmokyklinių grupių projekto „Kartu smagiau“ atvira veikla „Zuikių mokykla“. Į svečius atvyko P. Širvio progimnazijos ir Dusetų K. Būgos gimnazijos priešmokyklinukai. Mokyklos direktorė V. Palivoda pasveikino visus susirinkusius į „Zuikių mokyklą“. Draugiškai pasisveikinę ir pasimankštinę „zuikiai“ savo vikrumą mėgino įvairiose estafetėse. Savo nuomonę reiškė garbi „zuikių komisija“, o renginio vedėjai talkino „zuikučiai asistentai“. Kadangi visų komandų dalyviai buvo vikrūs, greiti, sumanūs ir išradingi, jėgas išbandyti turėjo komandų kapitonai.