REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
FOTO GALERIJA

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Neformalusis ugdymas

Orų prognozė
Oras šalyje Zarasai
G P I S
Statistika
Integruotos pamokos tema ,, Laiškas’’ Skaityti plačiau...
Rapolo mamytė Giedrė vedė integruotas pamokas tema ,,Laiškas’’. Ugdymo procese mokytoja taikė įvairias netradicines metodikas, integruojant vieną seniausių žmonių bendravimo raštu formą. Mokiniai pažino kūrybos džiaugsmą, pajuto netradicinės pamokos dvasią ir visų mokomųjų dalykų ryšį. Išnagrinėjo J. Baltrukonytės knygelę ,,Torčiukas ant debesėlio’’, vaikai kūrė ,, Laišką Vaikystei’’- koliažą (grupinis darbas).

Kaziuko mugė Skaityti plačiau...
Mano gimtinė – Lietuva Skaityti plačiau...
Kas Lietuva pasauliui? Mažas taškelis žemėlapyje. O kas Lietuva mums? Tai mūsų namai, mūsų gimtinė, mūsų žemė. Čia gimėme ir augame prisiliesdami prie savos tautos praeities... „Santarvės“ pradinės mokyklos salės scenoje - popierinės trijų spalvų gėlytės, simbolizuojančios šalies vėliavą. Jaukią šventinę nuotaiką sukūrė mokinių piešiniai tema „ Gražūs Zarasai lyg vasara. Vasara graži lyg Zarasai“. Vaikai piešė gražiausius miesto vaizdus, jaukiausius gamtos kampelius. Dailės būrelio mokinukai net pilį nupiešė, kuri, anot legendos, stovėjo Zaraso ežero saloje, o joje gyveno milžinų šeima.
Baltasis badas Skaityti plačiau...
Kiekvienais metais mes dalyvaujame akcijoje „Baltasis badas“. Darome su vaikais iš sulčių dėžučių, plastikinių butelių, kibirėlių lesyklėles. Tėvai mielai padeda sukalti lesyklėles iš lentų.
Štai vaikų komentarai:
Akcija „Baltasis badas “ Skaityti plačiau...
Sausio mėnesį mokykloje buvo paskelbta jau tapusi tradicine akcija „Baltasis badas“. Akcijos tikslas –padėti žverialiams išgyventi sunkiu žiemos metu, skatinti globoti gamtą ir ugdyti meilę jai. Trečių ir ketvirtų klasių mokiniai su džiaugsmu sutiko dalyvauti. Visą savaitę jie galvojo, kaip padėti laukiniams žvėreliams baltojo bado metu. Mokiniai sunešė į mokyklą morkų, bulvių, kopūstų ,obuolių ,grūdų ir kitų vaišių žvėreliams. Sausio saulėtą dieną klasių atstovai nuvyko į mišką, esanti Gražutės girininkijoje. Kartu važiavo Zarasų miškų urėdijos miškų urėdas Rimantas Jurevičius ir Salako girininkijos girininko pavaduotojas Mindaugas Ilčiukas.
Skautų dainų dainelėje „Gražių dainelių daug girdėjau“ vėl I vieta Skaityti plačiau...
Šiemet jau 16 – ąjį kartą pačiam viduržiemy į Kauną suvažiavo visos Lietuvos skautai. Čia vyko dainos konkursas, skirtas įamžinti vyriausio skautininko brolio Felikso Šakalio atminimą, kuris buvo vienas iš skautų judėjimo Lietuvoje atkūrėjų. Skautų dainų konkurso sumanytojos ir organizatorės yra brolio Felikso Šakalio dukros Almė Jurevičienė ir Rėda Šakalytė, kurių tėtis ir skatino skautus ne tik mylėti savo kraštą, saugoti gamtą, bet ir puoselėjo dainavimą skautų tarpe, pats labai mėgo dainuoti, rinko ir kūrė dainas.
Taigi renginys bei reginys šiame konkurse kaip ir pernai, taip ir šiemet manęs nenuvylė. Visi buvo gražiai ir nuoširdžiai pasiruošę ne tik atlikdami dainas, bet ir prisistatymus. O jų būta tikrai originalių. Prisistatymų tema šiemet buvo K. Donelaitis. Žinoma, tai buvo sudėtinga tema jaunesniesiems skautams, tačiau vyresniesiems, ypatingai akademikams, tai buvo filosofinis, intelektualus „pažaidimas“ žodžių prasmėmis, laikrodžio rodyklių tėkmėmis bei istorinių amžių šuoliais.
Vėl skautai neužmiršo vieni kitų ir skyrė savo numylėtiniams atsivežtas dovanas. Jos buvo kuo įvairiausios nuo saldumynų ir uogienių iki knygų, marškinėlių ar net naujos skautiškos uniformos komplekto.
Sausio 13- osios minėjimas Skaityti plačiau...
Trijų Išminčių šventė Skaityti plačiau...
Baigėsi Kalėdinių švenčių laikotarpis. Po žiemos atostogų sugrįžę mokiniai, dalinosi įspūdžiais, linksma nuotaika. Tikybos pamokų metu dar suspėjom aplankyti prakartėlę Zarasų bažnyčioje, pasveikinti gimusį Kūdikėlį Jėzų. Prisiminėm Trijų Išminčių vardus, dovanotas dovanas, tradiciją – ant durų staktos užrašyti karalių vardų pirmasias raides. Kartu su klasės draugais pasimeldėm ir nusifotografavom prie prakartėlės.

Nijolė Ragauskienė
Nuotraukos autorės

INTEGRUOTA ATVIRA VEIKLA ZARASŲ „SANTARVĖS“ PRADINĖJE MOKYKLOJE Skaityti plačiau...
Sausio 7-ą dieną Zarasų ,,Santarvės“ pradinėje mokykloje vyko atvira integruota veikla „Kelionė po H. K. Andersono pasakų pasaulį“ IV b klasėje, kurią vedė Turmanto pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Giedrė Mičiūnienė. Pamokas stebėjo rajono pradinių klasių ir lietuvių kalbos mokytojai, mokyklos administracija.
Graži dovana Skaityti plačiau...
Visi su džiaugsmu laukiame švenčių, nes jos mūsų pilką kasdienybę nudažo ryškesnėmis spalvomis. Visiems norisi būti geresniais, nuoširdesniais, teikti džiaugsmą kitiems. Ypač tai juntama kalėdiniu laikotarpiu, nes visi laukiame stebuklo ir dovanų. Tačiau dovanas norim ne tik gauti, bet labai smagu jas dalinti ir džiuginti jomis šalia esančius. Tą labai puikiai pajuto ,,Santarvės‘‘ pradinės mokyklos 0a, 1a ir 2d klasių mokiniai su savo mokytojomis Larija Savičenko, Dalia Kukonenko, Galina Razmanavičiene. Jie paruošė gražią dovaną projektą, spektaklį „Dvylika mėnesių“, kurį pirmiausia padovanojo savo artimiesiems.
Knygų Kalėdos Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos bibliotekoje jau antrus metus vyko prezidentės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“.
Po gražių, šventinių atostogų vaikus pakvietė mokyklos bibliotekininkė į dovanojamų knygų pristatymą, skirtą šiai akcijai. Vaikai dalijosi mintimis apie knygas, skaitė ištraukas, pristatė knygeles, kurias dovanoja bibliotekai. Daugiausia knygelių padovanojo 3c klasės mokiniai. Gražiausiai ir įdomiausiai knygeles pristatė 1c klasės mokiniai. Kygeles dovanojo mokytojos Laimutė ir Nijolė.