REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Maitinimas

G P I S
Statistika
BE PATYČIŲ Skaityti plačiau...
Š.m. kovo 14 - 16 dienomis mūsų mokykla tradiciškai jau septintus metus prisijungė prie respublikinės akcijos „Savaitė BE patyčių“. Veiklos skirtos atkreipti visos mokyklos bendruomenės dėmesį į patyčių problemą ir aptarti, kad patyčios sukelia daug skausmo, liūdesio ir pykčio. Tik bendromis jėgomis mes galime skatinti mandagų, pagarbų ir draugišką bendravimą.
Mokytojos su mokiniais pokalbių metu aptarė, jog svarbu gerbti kitą, o pažeminimai ir įžeidinėjimai nėra normalus elgesys. Buvo kviečiami į sporto salę mokiniai Draugystės šokiui nuo priešmokyklinukų iki ketvirtokų. Priešmokyklinukai pamokė vieni kitus smagių žaidimų. Linksmi ir su gera nuotaika vaikai grįžo į klases. 0c klasės mokiniai išsirinko draugiškiausią vaiką, kuriuo tapo Vilus Šakalys. Pasirodo ir pirmokėliai su klasių mokytojomis į salę atskubėjo gerai nusiteikę: apsikeitė šūkiais apie draugystę, šoko ir smagiai dainavo. Antrų klasių mokinukai garsiai skandavo savo šūkius
Mes tikrai mylim Lietuvą Skaityti plačiau...
Kas yra Tėvynė? Tai miškai, upės, miestai, gimtoji kalba, tautos istorija ir mes, visi Lietuvos žmonės. Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai puikiai žino, jog Tėvynę mylėti reikia ne tik gražiais žodžiais, bet ir kasdieniais gerais darbeliais. Palesinti paukštelius, priglobti paklydusį šunelį, sutaisyti sulaužytą žaisliuką, apkabinti močiutę... O tie darbeliai niekada nesibaigia, bet nuo jų mūsų Tėvynėje gyventi darosi geriau.

Mes mylime savo gimtąjį miestą Zarasus! Skaityti plačiau...
Dauguma žmonių myli savo miestą. Smagu žinoti, kad žemėje yra vieta, kurią gali vadinti savo gimtaisiais namais. Regis, čia jau kiekvienas kampelis ištyrinėtas, tačiau kiekvienąkart gali atrasti kažką naujo. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir mes, priešmokyklinės B grupės vaikai, pastatėme savo mylimą miestą Zarasus. Iš antrinių žaliavų kūrėme miestą, tokį, kokį vaikai norėtų matyti. Kūryba ir žaidimai padeda ugdyti vaikus, skatina jų išradingumą, lavina estetikos suvokimą ar vaizduotę.

Grupės pedagogė Jolanta Bagdonavičienė
Nuotraukos autorės
Esu saugus, kai žinau Skaityti plačiau...
Saugaus eismo konkursas tokiu pavadinimu vyko Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje. Jį organizavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariatas drauge su mokykla. Pagrindiniai konkurso tikslai buvo padėti moksleiviams turimas saugaus eismo žinias bei taisykles pritaikyti praktiškai, taip pat skatinti mokytojų bei teisėsaugos institucijų bendradarbiavimą. Konkurso dalyvius pasveikino Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos direktorė Valerija Palivoda bei saugaus eismo būrelio nariai vadovaujami mokytojos Birutės Veličkienės. Renginį vedė Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Vaiva Bagdanavičiūtė ir Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos socialinė pedagogė Taisa Gudkova. Dalyvavo keturios komandos: „Atšvaitukai“ (2a klasė), „Amsio draugai“ (2b klasė), „Jaunieji patruliai“ (2c klasė), „Zebriukai“ (2d klasė). Moksleiviams konkursui pasiruošti padėjo mokytojos:
Su pavasario švente sveikina Kazys Tave! Skaityti plačiau...
Kiekvienais metais Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla pavasarį pasitinka šurmuliuojančia Kaziuko muge. Tai vienas spalvingiausių renginių, vykstančių mūsų mokykloje. Už šventės organizavimą dėkojame trečių klasių mokiniams ir jų mokytojoms. Smagu, kad netrūko nei prekeivių, nei pirkėjų. O ir akis „paganyti“ tikrai buvo į ką. Ne vienam seilė varvėjo nuo skanių kepinių gausybės, kiekvienas galėjo rinktis tiek pagal pomėgį, tiek pagal kišenę. Akys raibo nuo spalvų, raštų, kvapų gausybės. Vieni pirkėjai gundėsi skanumynais, kiti pinigines tuštino rinkdamiesi įmantrius bižuterijos ar kalvystės dirbinius. Visiems visiems tariame didelį ačiū, kad buvote kartu su mumis. Vaikams tai puiki integruota veikla, kurioje mokomasi ne tik gaminti, meistrauti, bet ir prekę pateikti, pagirti, derėtis, keistis ar tiesiog padovanoti.
Didžiuojamės ir sveikinam mūsų mokyklos sportininkus! Skaityti plačiau...
Vasario mėnesio viduryje Rokiškyje vyko zoninės mokyklų žaidynės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Nuoširdžiai sveikinam ketvirtų klasių sportininkus, kurie tik vienu tašku buvo priversti nusileisti Rokiškio komandai.
Zoninėse varžybose varžėsi mokiniai iš Ignalinos, Visagino, Rokiškio ir Zarasų. Džiaugiamės ir dėkojam už puikų dalyvavimą rinktinės komandos vadovei mokytojai Alinai Guntulienei, sportininkėms:

GURU GURU Į KAZIUKO TURGŲ Skaityti plačiau...

Kovo 4 dieną nuo 10 valandos Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos sporto

salėje vyks Kaziuko mugė. Visus, norinčius pirkti, parduoti ar šiaip pasižvalgyti,

kviečiame apsilankyti.

Mokyklos renginių organizatorė Daiva Šileikienė
Augame su teatru Skaityti plačiau...
Net keturi Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos teatro kolektyvai dalyvavo Zarasų Kultūros centro organizuojamoje teatro savaitėje „Neišauk iš teatro“. Dėkojame mokytojoms D. Kukonenko, N. Ragauskienei, A. Guntulienei, D. Tumalovičienei, kurios neišauga iš teatro ir yra neabejingos scenai bei meniškam žodžiui. Meilę teatrui sėja ir savo ugdytinių širdyse. Nuoširdų ačiū tariame ne tik jauniesiems artistams, bet ir žiūrovams, norintiems augti su teatru.

Mokyklos renginių organizatorė Daiva Šileikienė
Nuotraukos Dalios Kukonenko
APIE KARJEROS PLANAVIMĄ PRADINUKAMS Skaityti plačiau...
Š.m. vasario mėnesį mūsų mokykloje ir už jos ribų vyko renginiai bei išvykos „Mano svajonių profesija“, kurių metu 3-4 klasių mokiniai galėjo susipažinti su kai kurių profesijų atstovais. Tikslas - suvokti profesinės veiklos vertingumą ir išsiaiškinti, kad kiekvienas žmogus rinkdamasis profesiją, turėtų pažinti save pasverdamas savo gabumus ir galimybes.
Siekiant padėti vaikams pasirinkti savo būsimą profesiją, svarbu nuo mažens juos supažindinti su profesijų pasauliu. Šios savaitės mūsų mokyklos pradinukams buvo dar vienas žingsnis į profesijų pasaulį. Mokiniai pasidalijo savo svajonėmis ir kalbėjosi apie patinkančias profesijas, jas piešė. Buvo surengta mokyklos fojė piešinių paroda „Mano svajonių profesija“. Vaikai užaugę norėjo būti odontologais, gydytojais, ūkininkais, veterinarais, dainininkais, vairuotojais, gaisrininkais, policininkais, mokytojais, teisėjais, kosmonautais, psichologais, jūreiviais, kirpėjais, bibliotekininkais, pardavėjais, sportininkais, statybininkais, medkirčiais ir laivų statytojais.

Skelbimas Skaityti plačiau...


Nuo 2016-02-22 mūsų mokyklos valgykloje mokiniai turės galimybę nusipirkti

„Žemaitijos pieno“ tiekiamo negazuoto mineralinio vandens „TICHE“ 0,33 l talpos

buteliuką už 0,29 euro. Tarą pridavę taromatuose, atgausite 0,10 euro užstatą.

Administracija
Su gimtadieniu, Lietuva, Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai Lietuvą sveikino skambiomis dainelėmis, trankiais šokiais, prasmingais posmais. Vasario mėnesį įnirtingai plušome prie projektų, skirtų kalbos dienai. Tad Lietuvą pasveikinti nutarėme išryškindami gimtosios kalbos grožį ir skambesį, atskleisdami lietuvių liaudies kūrybos lobius. Šventinį minėjimą pradėjome Lietuvos himnu. Mokyklos choras „Šypsenėlės“ su mokytoja Diana Skvarčinskaite sugiedojo Vydūno sukurtą „Lietuvių giesmę“. Ketvirtokas Armandas fleita atliko lietuvių liaudies dainą „Aš atradau kukutį“. Mokytoja Janina Trimonienė su savo mokiniais šventinį koncertą pagyvino inscenizuotomis lietuvių liaudies patarlėmis.