REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
FOTO GALERIJA

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Neformalusis ugdymas

Orų prognozė
Oras šalyje Zarasai
G P I S
Statistika
Naujametinis šaškių turnyras Skaityti plačiau...
Sausio 8 d. Santarvės pradinėje mokykloje, vyko pradinių klasių naujametinis šaškių turnyras. Jame dalyvavo visų klasių iš viso devyniolika dalyvių. Garbingoje kovoje, mūsų jaunieji šaškininkai parodė didelį entuziazmą, norą žaisti ir nugalėti.
Berniukų tarpe , buvo žaidžiama dviejuose pogrupiuose rato sistema. Iš kiekvieno pogrupio į tolesnį varžybų etapą pateko po keturis geriausius šaškininkus. Antrajame finaliniame etape dėl čempiono vardo buvo rungtyniaujama olimpine sistema. Nugalėtoju tapo Zarasų sporto centro šaškių skyriaus auklėtinis Dovidas Guntulis, antras liko jo draugas Denisas Čuvykinas, trečias Eividas Guntulis.

Pradinių klasių Kalėdiniai renginiai Skaityti plačiau...
Visą gruodžio mėn. aktų salė ūžė kaip malūnas darbymetį. Vyko repeticijos ruošiantis pačiom gražiausiom metų šventėm. Mokiniai dailino dainelių skambesį, miklino šokio žingsnelį, kartojo spektakliukų mizanscenas, ieškojo įtaigesnės intonacijos kalėdiniam eilėraštuko posmui. Juk kalėdinė programėlė skirta mylimiems tėveliams ir Kalėdų seneliui ... Kaip čia nesistengsi...? Šventinės programėlės metu mokinių buvo neįmanoma atpažinti...Kiek daug įdomių personažų suvaidino visų 18 klasių mokinukai.! Didžiausi režisieriai – klasių mokytojai.
Kaip pralinksminti Karalaitę? Skaityti plačiau...
Trečios klasės mokiniai paruošė kalėdinę programėlę visos mokyklos bendruomenei „Kaip pralinksminti karalaitę?“. Intriguojančioj liūdnos karalaitės istorijoj, aktyviausi pasakos dalyviai stengėsi kaip įmanydami praskaidrinti mergaitės nuotaiką. Jiems padėjo akrobatai, muzikantai, šokėjai, žiniuonė, dainininkai, įtaigaus žodžio meistrai... ir kalėdų senelis su balionais. Pasaką baigėsi laimingai – karalaitė linksmai šoko ir dainavo su visais Kalėdų laukiančiais vaikais. Jiems pritarė mokytojos Inga Vainiūnienė, Janina Trimonienė, Laima Zibolienė, kurios sutartinai talkino pagrindinei rengino režisierei – mokytojai Alinai Guntulienei.

N. Ragauskienė, nuotraukos autorės

Meduoliukai Skaityti plačiau...
Noriu padėkoti visiems, kuriems nesvetima savanorystės dvasia... Prieš šventes gimnazistės pamokų metu, kartu mokytoja P. Sekoniene kepė kalėdinius meduoliukus, juos puošė. Produktus pirko už paaukotas lėšas maltiečių sriubos akcijos metu. Maltiečių sriubą dalino samarietės ir maltietis eglutės įžiebimo šventėje. Papuoštus meduoliukus dailiai įpakavo su „Santarvės“ pradinės mokyklos 4c klasės mokinukų (mokyt. L. Lumbienė) gamintais sveikinimais - suvenyrais. Pasveikinti su artėjančiom šventėm į globos namus nuvykę pradinukai (choras „Šypsenėlė“ vad. D. Skvarčinskaitė
Adventinis renginys Zarasų socialinės globos namuose Skaityti plačiau...
Šių metų gruodžio 17 dieną, Zarasų socialinės globos namus aplankė Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai kartu su samariečiais. Šiltų ir jaukių namų gyventojams ir darbuotojams dovanojo nuostabią Adventinę programą. Mokiniai vaidino spektakliuką „Bitės sapnas“, kuris kalbėjo apie gėrį ir artėjančios šventės laukimo prasmę. Choras dainavo dainas, o Salvijus Aukštuolis padovanojo nuostabius 3 kūrinius, kuriuos atliko akordeonu, taip pat, pianinu grojo Martyna Paradnikaitė. Programos pabaigai visus pavaišino samariečių keptais ir su linkėjimais įpakuotais sausainukais.

Nijolė Ragauskienė
Adventinis renginys „Bitės sapnas“ Skaityti plačiau...

Advento žvakelė jau uždegta,

Gaubia mus ramybės šviesa.

Geltonas vaškas tirpsta lėtai,

O sieloje skleidžias gerumo žiedai...

(Giedrė Mičiūnienė)
Kalėdų belaukiant Skaityti plačiau...
Gruodžio 22 d. mokyklos aktų salėje, kur ką tik nušurmuliavo vaikučių kalėdiniai renginiai, skambėjo vaikiškos dainos ir eilėraštukai, prie spindinčios žaliaskarės įvyko mokyklos darbuotojų šventinis susirinkimas. Aptarėme praėjusius metus, mokyklos direktorė Valerija Palivoda įteikė padėkos raštus mokytojoms organizavusioms šių metų svarbiausią vaikučių šventę: Ingai vainiūnienei, Janinai Trimonienei, Laimai Zibolienei, Alinai Guntulienei, Dianai Skvarčinskaitei bei Nijolei Ragauskienei. Ugdymo skyriaus vedėjos Nijolės Ragauskienės paraginti surašėme kiekvienam iš mūsų šiais metais nutikusius nuostabius įvykius ir pasižadėjimus, kuriuos turėsim vykdyti ateinančiais metais. Linkėjome vieni kitiems ramybės.
Eglutės įžiebimo šventė Skaityti plačiau...
Gruodžio mėnuo visada dvelkia paslaptingu laukimu. Jau nuo pusiaudienio sėlių aikštėj pradėjo šurmuoliuoti mugė. Įvairūs rankdarbiai jau viliojo pirkėjus ruoštis kalėdinei šventei. Maltiečių sriubos kvapas maloniai kuteno nosį. Jaunosios maltietės ir samarietės dosniai pilstė į dubenelius karštą viralą sužvarbusiems aikštės svečiams. Karštus blynus kepė Antalieptės seniūnijos šeimininkės. O kur dar žuvienė, košė, arbata...Laukti eglutės įžiebimo neprailgo ankščiau atėjusiems smalsuoliams ir artistų gerbėjams. Juk ne kiekvieną dieną galima pasilepinti karštais patiekalais... ir laukti eglutės įžiebimo. Scena nušvito ir vos sutalpino gausų „Santarvės“ vaikučių choro „ Šypsenėlė“ dalyvių būrį.. Vadovės Dianos Skvarčinskaitės vadovaujami dainorėliai linksmai ir skambiai dainavo daineles apie sniegą, žiemą. Jiems nenusileido ir pirmokėliai (mokyt. Dalia Kukonenko) ir ketvirtokai (mokyt. Danutė Tumalovičienė). Puikiai paruoštos dainelės tiesiog kvietė šokti prie puošniai spindinčios eglutės. Ir mokinukai šoko masiškai ir draugiškai. Įspūdinga šokių kompozicija drebino visą aikštę...
Integruota ketvirtokų veikla, skirta H. K. Andersenui Skaityti plačiau...
Smagu, kuomet tėveliai bendradarbiauja su mokytojais ir dalyvauja ugdymo procese.
Rapolo mamytė Giedrė Mičiūnienė gerai pažįstama mūsų mokiniams ir mokytojams. Ji – buvusi mokyklos tarybos aktyvi narė, mokyklos teatro būreliui skirtų spektaklių ir mūsų klasės šventės scenarijų autorė. Giedrė - ne tik kūrybinga lietuvių kalbos mokytoja, bet ir nuostabi poetė.
Šį kartą ji pasiūlė organizuoti veiklą, skirtą H. K. Anderseno pasakų pasauliui, integruojant kelis mokomuosius dalykus (lietuvių kalbą, matematiką, pasaulio pažinimą, etiką ir dailę). 4a klasės mokiniai stengėsi perskaityti kuo daugiau nuostabių H. K. Anderseno pasakų, domėjosi jo biografija.

NULEISTŲ RANKŲ NEBUVO Skaityti plačiau...
Netradicinė mokymosi erdvė įgalina didesnį mokinio susidomėjimą, aktyvesnį dalyvavimą ugdymo procese. Mokykla, bendradarbiaudama su muziejumi, kuria glaudų ryšį, skatindama ne tik atskleisti praeities ir dabarties sąsajas, bet ir perimti savo krašto tradicijas, papročius.
Tądien „Santarvės“ pradinės mokyklos ketvirtokams Zarasų krašto muziejuje vyko užsiėmimas: ,,Šiaudiniai žaislai Šv. Kalėdoms“. Muziejininkė – edukatorė Sigita Paradnikienė priminė Advento reikšmę: tai ne tik Didysis Laukimas, laikas, skirtas atleisti ir grąžinti skolas, bet ir galimybė daugiau pabūti su savo artimaisiais, nes tamsūs ir ilgi vakarai nuteikia visus ramesniam poilsiui.
Zoninių varžybų rezultatai Skaityti plačiau...
Laimėję rajonines kvadrato varžybas vykome į Rokiškį, kur lapkričio 29 d. vyko 2014-2015 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Zoninės kvadrato varžybos. Grįžome iškovoję garbingą II-ąją vietą. Manau, kad ši diena ilgai išliks ilgam tiek ketvirtokų atmintyje, tiek mokytojų, ruošusių mokinius ir lydėjusių į varžybas (Alicija Dumbravienė, Laimutė Lumbienė, Danutė Tumalovičienė ), nes buvo pilna jaudulio ir įtampos bei labai gerų emocijų…


IV c klasės mokytoja Laimutė Lumbienė
Nuortaukos A. Dumbravienės