REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Pamokų tvarkaraštis


Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Maitinimas

G P I S
Statistika
Pasaulinė Ligonių diena Skaityti plačiau...
Pirmą kartą Ligonių diena paminėta 1993 m., vasario 11 d., Lurde. Nuo to laiko Pasaulinė ligonių diena jau buvo paminėta visuose kontinentuose, dažniausiai – garsiosiose Marijos šventovėse. Du kartus minėjimai vyko Vatikane. Be to, steigdamas Ligonių dieną, palaimintasis Jonas Paulius II paragino visą Bažnyčią ją minėti ir vietiniu mastu. Zarasų Švč. Mergelės Marijos Dangun Ėmimo bažnyčios klebono R. Kavaliausko iniciatyvos dėka šv. Mišios už ligonių sveikatą vyksta Zarasų ligoninės koplytėlėje. Klebonas pasirūpina , kad ligoniai būtų pradžiuginti ir mažomis dovanėlėmis, kurias paaukoja didieji prekybos tinklai. Dovanėlių supakavimu tradiciškai pasirūpina jaunieji maltiečiai ir samariečiai.
AKCIJOS „NEVĖLUOK Į PAMOKAS“ PIRMO PUSMEČIO REZULTATAI Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje akcija “NEVĖLUOK Į PAMOKAS” yra ir bus vykdoma periodiškai ištisus šiuos mokslo metus. Mūsų mokyklos bendruomenei ir toliau yra svarbu gerinti mokinių lankomumą, mokyti juos punktualumo. Primename, jog akcijos dalyviai yra 1-4 klasių mokiniai. Pasibaigus pirmam mokslo metų pusmečiui, skelbiame tarpinius akcijos rezultatus:

Akcija ,,Baltasis badas” Skaityti plačiau...
1a klasės mokiniai dalyvavo akcijoje ,, Baltasis badas”. Pasaulio pažinimo pamokoje vaikai išsiaiškino, kurie paukšteliai žiemoja Lietuvoje. Piešimo pamokoje išnagrinėjo zylutės išvaizdą ir nupiešė jas. Lauke buvo labai šalta, todėl daugelis mokinių su tėveliais ir sesutėmis bei broliukais pagamino naujų lesyklėlių ir skubėjo lesinti paukštelius.
Akcija „Baltasis badas“ Skaityti plačiau...
Sausio šaltą dieną mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai, nešini daržovėmis, šienu, grūdais, ruošėsi kelionei į mišką. Jau tapusi tradicine akcija „Baltasis badas “vyko ir šiais metais. Zarasų miško urėdijos autobusas vežė mokinius į Gražutės regioninį parką. Džiaugėmės šalta, bet gražia diena miške, kur supratome, kaip sunku vargstantiems žvėreliams ir paukšteliams. Vaikai nešė daržoves, krovė šieną į ėdžias, pabėrė grūdų paukšteliams, puošė eglutes obuoliais ir morkomis, dengė „vitaminų stalą“ žvėreliams. Vaikai džiaugėsi galėdami padėti vargstantiems žvėreliams ir paukšteliams.
Drąsūs, stiprūs, vikrūs ir atkaklūs Skaityti plačiau...
Kiekvienais metais, pagal žaidynių programą, sausio mėnesio pabaigoje, rajono mokyklose ketvirtų klasių mokiniai intensyviai ruošiasi varžyboms „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Mūsų mokykloje, prieš rajonines varžybas, savo vikrumą, stiprumą ir drąsumą demonstravo keturios ketvirtų klasių komandos. Sirgalių minia visa širdimi ir dvasia stengėsi įkvėpti savo klasės komandai kuo daugiau jėgų ir sėkmės. Klasių auklėtojos tapo trenerėmis ir patarėjomis. Komandos rungėsi atlikdamos dešimties estafečių programą. Gaila, kad keliems, ypač geriems sportininkams, kelią pastojo liga.
Pagalba paukšteliams Skaityti plačiau...
Iškrito sniegas, užplūdo šalčiai. Vadinasi, laikas padėti paukščiukams, miško žvėreliams. O kas gali padėti, jei ne mes?! Priešmokyklinės grupės A vaikai aktyviai dalyvauja mokyklos paskelbtoje akcijoje „Baltasis badas“. Kartu su tėveliais padarė lesyklėles ir pakabino jas mokyklos kiemelyje. Pripildėme jas atneštais grūdeliais, sėklomis, baltos duonos trupinėliais, kruopomis. Agnesa: „Dabar stebėsime, kaip paukšteliai džiaugsis maistu ir čiulbės“. Povilas: „Mes lesinsime kiekvieną savaitę ir prižiūrėsime savo lesyklėles“.

Grupės pedagogė Larija Savičenko
Nuotraukos nežinomo autoriaus
Valgome sveiką maistą Skaityti plačiau...
Jau ne vienerius metus Zarasų ‚Santarvės“ pradinė mokykla dalyvauja UAB „Žemaitijos pienas“ vykdomame projekte, kuris skatina vaikus valgyti sveiką maistą, praturtintą augančiam organizmui reikalingais vitaminais ir mineralais. UAB „Žemaitijos pienas“ visus mokinius vaišina ne tik skaniais, bet ir sveikais jogurtukais, varškės sūreliais, sūrio lazdelėmis. Šiemet sulaukėme ypatingo partnerių dėmesio. Sausio 22 d. į mūsų mokyklą atvyko UAB „Žemaitijos pieno“ atstovės, kurios pateikė daug siurprizų ir staigmenų. Mūsų mokyklos priešmokyklinukai ir II klasių mokiniai rungėsi, kurios klasės atstovai greičiau sudėlios dėlionę, kam geriau pavyks „pamelžti karvutę“.

Dainų dainelė Skaityti plačiau...
2016 m. sausio 11 dieną Zarasų meno mokykloje vykusiame Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurse „Dainų dainelė 2016“ rajoniniame ture pasirodė ir mūsų mokyklos mokinės: Raimonda Zadavičiūtė, Emilija Venediktovaitė ir Miglė Galvonaitė. Puikiam pasirodymui mergaites paruošė muzikos mokytoja Diana Skvarčinskaitė. Na, o zoniniame ture Utenoje atstovaus Zarasų rajonui ir mūsų mokyklai Emilija Venediktovaitė. Linkime Emilijai sėkmės, geros komisijos ir naujų dainų.

Ala Semionova
Nuotraukos autorės

Kalėdų belaukiant Skaityti plačiau...
Jau tapo tradicija, kad trečių klasių mokiniai ruošia kalėdinę programą „ Kalėdų belaukiant“ visai mokyklos bendruomenei. Per dvi dienas parodyti keturi spektakliukai. Įspūdingo masinio renginio (dalyvavo per aštuonesdešimt artistų) metu buvo papasakota miško gržuolės eglaitės istoriją. Renginio pesonažai labai įtaigiai perteikė miško gyventojų kovą dėl eglutės išlikimo. Dainelės ir giesmelės suteikė spektakliukui ypatingą šv. Kalėdų laukimo nuotaiką. Jas dainuoti išmokė mokytoja Diana Skvarčinskaitė. Trečiokus vaidinti mokė mokytojos: Meilė Pimpienė, Dalia Būgienė, Regina Gecevičienė, Galina Razmanavičienė.
Brangūs mokyklos bendruomenės nariai, Skaityti plačiau...

Prasmingų ir svarių darbų!
Drąsių idėjų, lengvos laimės rankos!
Atvirumo viskam, kas nauja!
Šilumos ir jaukumo Jūsų namams,
Ir paties gražiausio Kalėdų stebuklo!Jaukių ir šviesių šv. Kalėdų, viltingų Naujųjų metų ir prasmingo bendradarbiavimo
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos linki

mokyklos direktorė Valerija Palivoda 2015 m. gruodis

„Ožy baltaplauki, prašyk sniego! Skaityti plačiau...
Adventui prasidėjus, mokyklos folkloro ansamblis “Čiūta” , vadovė Diana Skvarčinskaitė, vyresnių klasių mokinius pakvietė į etnografinę pamokėlę apie ganymo tradicijas. Mokiniai sužinojo, kad mokslo metai anksteniais laikais prasidėdavo pasibaigus ūkio darbams ir gyvuliukų ganymo laikui. Šaltas rudens oras, lietūs, dargana labia sunkindavo piemenukų gyvenimą. Apie tai, kad ožys turėdavo prašyti Dievulio sniego, vaizdžiai papasakojo jaunieji anasmblio atlikėjai. Dar visai neseniai susikūręs anamblis “Čiūta” susilaukia vis didesnio pripažinimo mokinių tarpe. Vadinasi lietuvių liaudies tradicijoms neliekam abejingi. Ačiū vadovei Dianai, kad “užkrečia” mokinius meile lietuvių liaudies kūrybai, tradicijų pažinimui.