REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
APIE MOKYKLĄ
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
FOTO GALERIJA

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Neformalusis ugdymas

Orų prognozė
Oras šalyje Zarasai
G P I S
Statistika
Nuomonė Skaityti plačiau...


Zarasų "Santarvės" pradinėje mokykloje atliktos anketinės apklausos, kurių tikslas - išsiaiškinti mokyklos bendruomenės - mokinių tėvų ir mokytojų nuomonę dėl mokyklinių autobusų teikiamų paslaugų. 2014 m. balandžio 8 d. vyko antrasis mokyklos tarybos posėdis šiuo klausimu. Posėdžio metu išsamiai išnagrinėjome anketų atsakymus. Apibendrinant, priimtas nutarimas.1. Priimti sprendimą, jog mokyklos bendruomenę dabartinė mokinių pavėžėjimo tvarka tenkina.

2. Perduoti mokykloms autobusiukus nebūtų tikslinga, kadangi prisidėtų daug papildomų išlaidų: draudimas, Techninė apžiūra, garažo nuoma, mokyklinio autobusiuko vairuotojo etatas ir kt.

3. Prašyti taikyti mažesnius įkainius pažintinei mokinių veiklai ir ekskursijoms.

4. Prašyti UAB „Zarasų autobusai“ atsakingo asmens, jog būtų peržiūrėtas mokyklinio autobuso grafikas ir, esant galimybei, pakoreguotas (kad vaikai galėtų į mokyklą vykti vėliau, trumpiau tektų laukti), taip pat, atsižvelgiant į tėvų pageidavimus, dėl papildomo sustojimo Dimitriškėse.

5. Perduoti tėvų pageidavimus dėl autobusiuko vykimo tvarkaraščio laikymosi.

6. Kreiptis į Policijos pareigūnus, kad būtų dažniau vykdomi reidai Zarasų autobusų stotyje užtikrinant mokinių saugumą.

Mokyklos tarybos pirmininkė Alina Razmienė

*** Skaityti plačiau...
Tarptautinė vaikiškos knygos diena Skaityti plačiau...
Balandžio 2 dieną per ketvirtą pamoką į mokyklos aktų salę susirinko 2a ir 2d klasės mokiniai. Juos netikėtai sukvietė mokytoja Alina Guntulienė. Ji surengė viktoriną ,,Knyga žinių šaltinis“. Tik susėdus bibliotekos vedėja Ala Semionova paklausė susirinkusių ,,Kokia šiandien diena“. Atsakymo laukti nereikėjo. Mokiniai žinojo, jog ši diena tai –Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Šiai dienai paminėti ir buvo skirtas šis renginys.

Profesinės sąjungos informacija Skaityti plačiau...


Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Zarasų rajono susivienijimo

pirmininkės Eglės Naprienės prašymu teikiama informacija. Skaityti čia.
Popietė su Baltriškių vienuoliais Skaityti plačiau...
Jau tapo tradicija, kad Pirmajai komunijai besiruošiantys vaikai su tėveliais, broliais ir sesėmis pavasarį išsiruošia į Baltriškes, pas vienuolius pranciškonus. Paskutinį kovo sekmadienį į tokią bendrą šeimų popietę vykome ir šiemet. Kartu su mumis Baltriškėse meldėsi, bendravo, ruošėsi Šv.Velykoms ir Dusetų vaikų šeimos.
Vienuoliai labai nuoširdžiai pasitiko kiekvieną ir visus atvykusius, džiaugėsi mumis, dalijosi įžvalgomis, pasakojo savo patirtis, atsakė į rūpimus klausimus. Tą dieną į vienuolyną buvo atvykusios dvi sesės iš Belgijos bei vienuolyno įkūrėjas brolis Morkus. Jis ir skaitė pamokslą, be galo džiaugėsi savo viešnage čia ir susitikimu su vaikais.

VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ Skaityti plačiau...
Šių metų kovo 24-28dienomis mūsų mokykloje tradiciškai penktą kartą vyko VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ. Renginio tikslas – skatinti tarpusavio supratimą, pagarbą ir draugišką bendravimą. Labai svarbu atkreipti vaikų dėmesį į pozityvius dalykus: pasakyti draugui gerą žodį, mokėti padėkoti, atsiprašyti, pasakyti komplimentą, išklausyti ir būti pavyzdžiu kitam.
Pradinukai su savo klasių mokytojomis noriai prisijungė prie vykdomų veiklų. Mokiniai gamino emblemas „Aš esu draugiškas“, kurias segėjo visą savaitę, palinkėjimų paukščius, dalyvavo akcijoje „Komplimentų lietus“, mokėsi pasakyti ir priimti komplimentą, daryti gerus darbus, kurie kartais yra tokie maži ir nepastebimi, bet svarbūs. Savaitės eigoje mokiniai pildė „Gerųjų darbų sąrašus“, vėliau pristatė savo draugams, aptarė ir išrinko „Klasės geradarį“, aptarė draugystės svarbą. Į svečius buvo atvykusi Zarasų policijos prevencijos poskyrio specialistė Jovita Juršytė ir su antrų klasių mokiniais vedė pokalbius apie patyčias, jų sprendimo būdus, demonstravo vaizdinę medžiagą. Su trečių klasių mokiniais bendravo mokyklos psichologė, vedė grupinius užsiėmimus „Vaikams apie patyčias“, kurių metu vaikai ieškojo galimų patyčių sprendimo būdų, aiškinosi kodėl patyčios yra blogas dalykas, tam į pagalbą atėjo du istorijos herojai Ana ir Markas. Aptarė, jog patyčios persikelia ir į virtualią erdvę. Todėl ir vyko pokalbis – diskusija su 3-4 klasių mokiniais „Elektroninės patyčios. Kaip saugiai elgtis internete?“, filmuko peržiūra ir aptarimas „Bekraštis miškas“. Baigiantis užsiėmimui, mokiniai užsirašė savo pažadus kaip elgtis internete, namuose supažindino savo tėvelius ir abipusiai patvirtino parašais.

Svečiuose pas odontologus Skaityti plačiau...


Gražūs apdarai, prižiūrėti plaukai, išpuoselėta oda. Kiekvienas žino, kad gerai atrodančiam lengviau susirasti draugų. Tačiau daugelis mokinių visiškai nekreipia dėmesio į savo burnos higieną ir visiškai nesijaudina, kad nusišypsojus matosi juodos skylės dantyse. Tai grožio nesuteikia. Kovo 20-tąją dieną buvo pažymima Pasaulinė burnos sveikatos diena. Mes, 4b klasės mokiniai atvykome į Zarasų pirminės sveikatos priežiūros centrą, kur buvo organizuojama profilaktinė burnos sveikatos patikra. Mūsų mielos odontologės patikrino dantukus, paaiškino, kaip juos prižiūrėti, valyti kad neatsirastų ėduonis. Buvo labai naudinga sužinoti, kaip laikytis tinkamos burnos higienos.

4b klasės mokytoja Birutė Veličkienė
Nuotraukos autorės


Projektas „Pinigų medžio auginimo paslaptys Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla laimėjo 2014-ųjų metų bendruomenių rėmimo programos „Gera kurti kartu“ projektą „Pinigų medžio auginimo paslaptys“ (yra viena iš 20 atrinktųjų dalyvių respublikoje). Rėmimo programos globėjai – Lietuvos centrinė kredito unija ir Asociacija Lietuvos kredito unijos. Pagrindiniai projekto uždaviniai: atskleisti Pinigų medžio auginimo paslaptis skatinant moksleivių finansinį raštingumą ir ekonominį švietimą bei tobulinti bendruomenės narių kūrybiškumo, socialumo ir mokėjimo mokytis kompetencijas. Augindami Pinigų medį sužinosime, pamatysime, patirsime kaip žinios, sumanumas ir kantrybė gali atnešti finansinę sėkmę. Įgyvendindami projektą ieškosime inovatyvių, netradicinių mokymo(si) ir veiklos metodų, kad ugdomasis procesas ir neformalus švietimas būtų patrauklus ir įdomus
Paminėta Knygnešio diena Skaityti plačiau...


Tylu, tylu net šunys nesuamsi.

Juoda kaip anglys gūdoma nakties,

O tu brendi per tą švininę tamsą,

Priglaudęs Žodį – knygą prie širdies...

S. Račiūnas
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventė Kovo 11- oji Skaityti plačiau...
Paminint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę Kovo 11-ąją, Zarasų Meno mokykla surengė du nuostabius koncertus mūsų mokykloje. Sveikinimo kalba šventę pradėjo mokyklos direktorė Valerija Palivoda. Nuostabu, kad koncerto pradžioje visi artistai susirinko į sceną ir gyvai, be jokios fonogramos, kartu su žiūrovais sugiedojo Tautinę giesmę. Vandos Politaitės vadovaujami choreografijos skyriaus šokėjai smagiu tautiniu šokiu pradėjo labai spalvingą, linksmą koncertą. Šokėjus keitė choristai, kuriuos dainuoti moko mokytoja Šviesuolė Venclovaitė, fleitomis grojo Gilmė Dainytė, Viltė Tumėnaitė, Ieva Navickaitė . Jas groti moko mokytoja J. Tumėnienė. Akardeonu grojo Diana Boriak. Šokėjams ir chortistams akomponavo koncertmeisterė Danutė Konošova. Ją groti moko mokytoja A. Pučkienė. Labai smagu, kad Meno
Kaziuko mugė Skaityti plačiau...