REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
Rūkymas – sveikatos priešas Skaityti plačiau...
Visuomenės sveikatos biuro specialistė Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje, ketvirtos klasės mokiniams vedė pamokas apie rūkymą. Pamoka skirta įspėti vaikus apie rūkymo žalą sveikatai, sukeliamas ligas, elektroninių cigarečių keliamą pavojų ir pasyviojo rūkymo pasekmes. Pasyviuoju rūkymu vadinama tokia būsena, kai nerūkantieji priversti kvėpuoti rūkančiųjų pučiamais tabako dūmais. Todėl rūkorius daro žalą ne tik savo, bet ir aplinkinių žmonių sveikatai. Taip pat, kartu su mokiniais buvo pažvelgtą į rūkymą ir iš finansinės pusės. Mokiniai skatinami gyventi sveikai.

Visuomenės sveikatos biuras
Nuotraukos Violetos Savčiuk
EUROPOS SĄJUNGOS DIENOS ŠVENTĖ Skaityti plačiau...
Gegužės 9 dieną 2b klasės mokiniai dalyvavo Europos Sąjungos dienos šventėje: „Europos ateitis – mano ateitis“, kuri vyko Zarasų viešojoje bibliotekoje. Mus pasitiko smagiai nusiteikęs dosnusis Zuikis Nulėpausis. Šviečiant saulutei bei pučiant žvarbokam vėjeliui bibliotekos kiemely vyko aktyvi ir prasminga veikla: dalyvavome žaislų ir augaliukų mainuose, vyko piešinių konkursas ant asfalto, kūrybinėse dirbtuvėlėse mokiniai pasidarė vėjo malūnėlius ir dėliojo dėlionę „Europos Sąjunga linksmai“, draugiškai kūrėme Europos Sąjungos vėliavą.
Klausimynas Skaityti plačiau...
Lietuvių kalbos konkursas „Raštingiausias pradinukas“ Skaityti plačiau...
Balandžio pabaigoje mokykloje vyko lietuvių kalbos konkursas „Raštingiausias pradinukas“. Konkurse dalyvavo pirmos, trečios ir ketvirtos klasės. Džiugu, paminėti, kad pirmos klasės visi mokinukai rašė parinktą diktantą. Puikiai parašė penki pirmokai, kurie nepaliko nė vienos klaidos. Tai: Marija Šipelytė – 1a kl. (mokytoja Inga Vainiūnienė), Patricija Arulytė 1c kl. (mokytoja Laima Zibolienė), Urtė Bagdonavičiūtė, Kristijanas Cvetkovas, Tadas Stašis -1d kl. (mokytoja Alina Guntulienė). Tik vieną klaidą paliko 6 mokiniai : Viltė Šileikytė, Erneta Šatrovaitė, Motiejus Vaitkevičius – 1a kl., Tomas Lukša, Dina Makarskaitė- 1c kl., Kajus Dubovskis -1d kl.
TRIUKŠMAS – SVEIKATOS PRIEŠAS Skaityti plačiau...
Antrus metus mūsų mokykloje paskutinį balandžio mėnesio trečiadienį minima Tarptautinė triukšmo suvokimo diena, kurios tikslas - ugdyti vaikų supratimą apie triukšmą ir atsakomybę dėl pačių keliamo triukšmo, skatinti tylesnės mokyklos kūrimą. Balandžio 26 d. ketvirtų klasių ir 2d klasės mokiniai dalyvavo apie triukšmo žalą prevencinėse pamokėlėse, kuriose didžiausias dėmesys buvo skiriamas triukšmo sampratai, jo keliamoms pasekmėms bei raminančiai tylos galiai. Žiniomis per teorines veiklas ir žaidimus be triukšmo su mokiniais dalinosi Ignalinos visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Violeta Chažauskienė.
Pamoka „Kad dantys būtų sveiki ir gražūs“ Skaityti plačiau...
2017 m. balandžio 21d. Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje 3b ir 3c klasių moksleiviai mokėsi, kaip prižiūrėti dantis. Apie dantų priežiūrą pasakojo Utenos kolegijos baigiamojo kurso burnos higienos studentė Rasa Antanavičiūtė kartu su Ignalinos visuomenės sveikatos biuro darbuotoja Svetlana Vilkauskiene. Vyko pamoka tema: „Kad dantys būtų sveiki ir gražūs“. Vaikučiai buvo supažindinti su dantų rūšimis, jų įvairove, mokėsi atpažinti įvairių rūšių dantis dantų modelyje, taisyklingai juos valyti šepetėliu. Sužinojo, kodėl reikia dantis valyti, aptarė sveiką mitybą ir jos įtaką dantų būklei.
Skelbimas Skaityti plačiau...
Saugūs ir draugiški internete Skaityti plačiau...
Kovo 27 – balandžio 2 dienomis 32 Europos šalyse vyksta „Telecentre Europe“ rengiama akcija „Interneto savaitė“. Lietuvoje „Interneto savaitė“ vyksta jau aštuntus metus. Ją koordinuojanti asociacija „Langas į ateitį“ akcija „Interneto savaitė 2017“ skatina atkreipti dėmesį į tai, kad nebe technologijos, o skaitmeniniai įgūdžiai yra svarbesnė skaitmeninių pokyčių prielaida.
Internetu naudojasi virš 70% 8-11 metų amžiaus moksleivių, todėl labai svarbu nuolat ugdyti ir gilinti įgūdžius ir žinias, nes tai padėtų būti saugesniems virtualioje erdvėje.

VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2017 Skaityti plačiau...
Kovo 20–24 dienomis Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie jau aštuntą kartą vykstančios akcijos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“. Visą savaitę mokiniai dalyvavo veiklose, skirtose atkreipti dėmesį į draugišką tarpusavio bendravimą, konfliktų sprendimą, patyčių ir smurto prevenciją.
Užsiėmimus 0a, 0b, 1a, 1b, 1c, 2b, 2c, 2d klasių mokiniams „Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms!“ vedė mokyklos psichologė. Jų metu buvo aptarti vaikų visi geri darbai, kuriuos galima atlikti, bendraujant su kitais, kaip svarbu, kad nepritrūktų ir gerų žodžių vieni kitiems. Juk pikti žodžiai, veiksmai mus skaudina. Akcentuota, jei matome, kad su klasės vaiku elgiamasi netinkamai – būtinai apie tai reikia pasakyti suaugusiam. Baigdami užsiėmimą vaikučiai atliko praktinę užduotį – gamino gerų darbų rankų medį, saulę ir širdelę, pasipuošė savo klases.
Matematikos olimpiada Skaityti plačiau...
Prieš rajoninę pradinių klasių matematikos olimpiadą jėgas matematikos srityje išbandė mokyklos trečiokai ir ketvirtokai. Mokyklos olimpiadoje trečių klasių tarpe geriausiai sekėsi 3a kl. mokiniui Eimantui Popovui (mokytoja Dalia Kukonenko), antrąją vietą užėmė 3c klasės mokinė Neda Novičenko, (mokytoja Irena Sabaliauskienė), o trečią vietą užėmė 3b klasės mokiniai Edgaras Petrėnas ir Rėjus Ragėnas, (mokytoja Birutė Veličkienė). Rajono matematikos olimpiadoje geriausiai sekėsi ir daugiausia taškų surinko Neda Novičenko. Antrąją vietą iškovojos 3a klasės mokinė Goda Gaulytė, (mokytoja Dalia Kukonenko).
TEATRO SAVAITĖ Skaityti plačiau...
Nuo kovo 20 dienos Zarasų kultūros centre karaliavo teatro artistai ir žiūrovai. Tradiciniame renginyje „Neišauk iš teatro“ dalyvavo mūsų mokyklos trys artistų kolektyvai. Kovo 21 d. savo gebėjimus vaidinti rodė 2 b klasės mokiniai, kuriems vadovauja mokytoja Danutė Tumalovičienė. Antrokai parodė spektaliuką pagal E. Mieželaičio kūrybą „Zuikis Pukis“. Nuotaikingas pasakojimas, apie išdykėlį zuikutį susilaukė daug puikių įvertinimų ir komplimentų. Labai puiku, kad ir mokytoja Danutė įsijungė į artistų gretas. O su mokytoja vaidinti drąsiau ir įspūdingiau.