REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 8.45 - 9.20
3 pamoka 9.40 - 10.15
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 8.55 - 9.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Maitinimas

G P I S
Statistika
Gamtos pažinimo edukacinės pamokėlės Skaityti plačiau...
Insektariumas – vienintelis Lietuvoje specializuotas nariuotakojų zoologijos sodas. Zoologijos sode yra eksponuojama iki 100 rūšių apie 2000 tūkstančius individų. Insektariume galite apžiūrėti: vorus paukštėdas, vabalus, skorpionus, gyvalazdes, maldininkus, tarakonus, šimtakojus. Pasinaudoti zoologijos sodo specialistų konsultacijomis bei pasakojimais apie eksponuojamus gyvūnus. Taip pat Insektariume galite įsigyti norimą egzotinį naminį gyvūną....Tai reklaminė informacija apie šį vabaliukų sodą, kuris randasi Palangoje. Insektariumas yra paruošęs du unikalius projektus apie nariuotakojus, kurie vykdomi Lietuvoje jau trečius metus. Aplankyta per 600 skirtingų ugdymo įstaigų. Ekspociziją matė net per 62 000 vaikų. Projektas „Nariuotakojai mokykloje“ lankėsi ir mūsų mokykloje. Pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę arčiau susipažinti su paslaptingu vabalų pasauliu. Gidas Egidijus labai suprantamai ir įdomiai papasakojo apie mažų gyvūnėlių gyvenimo būdą, sąlygas, rūšis, įpročius... Pamokėlės metu galima buvo ir palaikyti vabalus rankoje, paklausyti, kokius garsus skleidžia, kai jie išsigąsta ar kai ginasi. Mokiniams ir mokytojams ši pažintis su nariuotakojais buvo informatyvi ir naudinga.

Pavaduoduotoja ugdymui N. Ragauskienė
Nuotraukos autorės
Bendras dviejų mokyklų mokytojų seminaras Skaityti plačiau...
Kiekviena mokykla, norėdama tobulėti, lavinti savo bendravimo gebėjimus ir įgūdžius, sukurti patrauklią aplinką, ieško naujų ugdymo(si) kelių ir galimybių. Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija tokiu tikslu bendrauja su keliomis mokyklomis. Viena iš jų – Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla, iš kurios didelis būrys mokinių kasmet ateina tęsti ugdymo programos. Stiprindama bendradarbiavimo ryšius tarp mokyklų sausio 31 dieną progimnazijos lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė, bendradarbiaudama su Zarasų Švietimo pagalbos tarnyba, organizavo mokymus – seminarą „Lietuvių kalbos ir literatūros tiltai iš pradinės į pagrindinę mokyklą. Tieskime kartu!“.
AKCIJOS „NEVĖLUOK Į PAMOKAS“ PIRMO PUSMEČIO REZULTATAI Skaityti plačiau...

Mūsų mokykloje akcija “NEVĖLUOK Į PAMOKAS” vykdoma periodiškai jau antrus mokslo metus. Mokyklos bendruomenei ir toliau yra svarbu mokyti mažuosius punktualumo bei gerinti jų lankomumą. Primename, jog akcijos dalyviai yra 1-4 klasių mokiniai.

Pasibaigus pirmam mokslo metų pusmečiui, skelbiame tarpinius akcijos rezultatus.


Atšaukiamos pamokos Skaityti plačiau...

Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos administracija informuoja, kad  vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017-01-23 įsakymu Nr. I(6.71E)-66 „Dėl gripo epidemijos pradžios Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje paskelbimo“, vykdant Zarasų rajono savivaldybės pasirengimo gripo pandemijai veiksmų plano 30 punktą,            mokykloje nutraukiamos pamokos bei ugdomoji veikla  nuo 2017 m. sausio 26 d. iki 2017 m. sausio 27 dienos imtinai.

PAGRINDAS. 2017 m. sausio 25 d. sergančių vaikų skaičius 118, tai sudaro 30 proc. (mokykloje mokosi 397 mokiniai).

Mokyklos direktorė Valerija Palivoda
Knygų Kalėdos Skaityti plačiau...
Sausio 6 dieną baigėsi akcija Akcija „Knygų Kalėdos“ , kuris tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu, kuriame dalyvavo 1270 viešųjų bibliotekų ir 1500 mokyklų bibliotekų. Knygas padovanojo mūsų mokyklos mokinukai, mokytojai prisijungė prie Lietuvos prezidentės kvietimo ‚Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!“
„Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.“ (prezidentė Dalia Grybauskaitė).
Sausio 13 –osios minėjimas Skaityti plačiau...
...Mažieji pradinukai šio ryto pamokėles pradėjo prie uždegtų žvakučių. Dalindamiesi savo šeimos prisiminmais apie šos dienos įvykius, kartu su mokytojomis diskutavo apie Valstybės Laisvės kainą. Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyko jau dešimtą kartą. Uždegdami žvakutes ant kievienos mokyklos palangės prie šios iniciatyvos prisijungė vieningai visa mokyklos bendruomenė. Šios ypatingai svarbios dienos minėjimas yra puiki proga parodyti, kad esame vieningi su visa Lietuva.
Šilėnų šarkos šokoladas Skaityti plačiau...
Nušurmuliavo gražiausios metų šventės. Akimirksniu pralėkė laukimo ir pasiruošimo joms laikotarpis, kupinas šurmulio, noro būti geresniais ir tuo gerumu pasidalinti ne tik su artimaisiais, bet ir su visai nepažįstamaisiais. Visi laukėme dovanų...Gauti dovanas labai smagu, tačiau dar smagiau patiems sukurti ir teikti dovanas. Juk kurdamas kiekvienas įdeda savo širdies dalelę. Tokius jausmus patyrė Zarasų ,,Santarvės‘‘ pradinės mokyklos trečiokai ir jų mokytojos Birutė Veličkienė, Irena Sabaliauskienė, Liusė Mažeikienė ir šių eilučių autorė. Jie sukūrė spektaklį pagal Almos Karosaitės pjesę ,,Šilėnų Šarkos šokoladas‘‘, kurį parodė ne tik savo mokyklos bendruomenei bei tėveliams, Pauliaus Širvio progimnazijos mažiausiems mokinukams,
ADVENTO GIESMĖ Skaityti plačiau...
Jau įpusėjo advento laikotarpis. Malonu prisiminti adento pradžios susikaupimo kompoziciją „Advento giesmė“, kurią su šauniais artistais ir choristais paruošė mokytojos: Dalia Kukanenko, Diana Skvarčinskaitė, Aurelija Jakutienė. Advento vainiko pirmą žvakutę uždegė mokyklos direktorė Valerija Palivoda, palinkėdama visiems ramaus, pagarbaus, nuoširdaus Laukimo. Mažieji mokinukai atidžiai pradėjo skaičiuoti dienas likusias iki šv. Kalėdų šventės. Dar daug reikia padaryti gerų darbų norint puikiai užsirekomenduoti prieš Kalėdų Senelį... Po programėlės, palikdami aktų salę, kiekvienos klasės atstovai nuo bendro advento vainiko užsidegė savo klasės vainiko žvakutę ir parsinešė į klasę. Kiekviena advento diena, prasidedanti su žvakutės uždegimu, vis labiau priartina prie pačios laukiamiausios Metų šventės.
Priešmokyklinukams knygutė „Triušiukai ir žiema“ Skaityti plačiau...
Lapkričio 21 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinukai dalyvavo išvykoje į Zarasų viešąją biblioteką, kur vyko literatūrinis susitikimas su knygų vaikams rašytoja Juventa Mudėniene. Priešmokyklinukai dalyvavo knygutės
„Triušiukai ir žiema“ pristatyme. Vaikai įsitraukė į kūrybinę veiklą, vaidino ir žaidė.
„Triušiukai ir žiema“ – antroji Titės Miku knyga vaikams. Joje sutiksite jau pažįstamus Triušių miestelio gyventojus, kuriuos užgriuvo ne tik sniegas, bet ir žiemos rūpesčiai, sužinosite, kaip fotografas Feliksas rado kelią sniego tuneliuose. Išdykėliai triušiai mėgsta ir moka linksmintis, tačiau svarbiau – pasirūpinti miške šąlančiais paukšteliais, o sergančiam draugui padovanoti šviečiančius naktyje linkėjimus.

Meninio skaitymo konkursas “Žodi, suskambėk“ Skaityti plačiau...
Lapkričio 22 d. mokykloje vyko ketvirtų klasių meninio skaitymo konkursas ,,Žodi, suskambėk“. Šventę pradėjo ir suteikė žiūrovams nepakartojamą įspūdį P. Širvio progimnazijos moksleivis Eimantas Raštutis, nuostabiai padeklamavęs V.Žilinskaitės eilėraštį „Du varvekliai“. Vėliau scenoje vienas kitą keitė skaitovai. Jaunieji konkurso dalyviai džiugino savo nuoširdumu, drąsa scenoje, vidine laisve, žodžio skambėsiu. Muzikiniais numeriais konkursą papuošė Patricija, Emilija, Austėja, Diana, Neda, Kipras. Nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė V. Palivoda. Ji džiaugėsi, kad pradinių klasių mokiniai puoselėja gimtą kalbą, meilę žodžiui ir palinkėjo tolimesnės sėkmės, o mokytojoms padėkojo už mokinių paruošimą konkursui. Konkurse buvo vertinamas skaitomo teksto minties perteikimas, sugebėjimas paveikti klausytoją, scenos dalyvių laikysena, žodžio raiška. Vertinimo komisijos (pirmininkė mokyklos direktorė V.Palivoda, bibliotekininkė A. Semionova, pradinių klasių mokytojos: L. Mažeikienė, D.Tumalovičienė, A. Guntulienė, P. Širvio progimnazijos lietuvių k. mokytoja A. Vitkūnienė) nutarimu, šio konkurso nugalėtojomis tapo:

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Skaityti plačiau...
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė – tai renginys, kuriame sutartu laiku vyksta šiaurės šalių literatūros skaitymai. Šių metų tema – Ateitis. Lapkričio 14-18 dienomis skaitymai „auštant“ vyko ir mūsų mokyklos bibliotekoje. Uždegėme žvakes ir skaitėme ištrauką iš Norvegijos rašytojo Stiano Hole knygos „Garmano vasara“ . Šis pasakojimas apie tai, kas tuoj pasibaigs, ir prasidės kažkas naujo. Baigiasi paskutinė nerūpestinga šešiamečio berniuko Garmano vasara, rudenį jis pradės lankyti mokyklą. Pokytis baugus, tad Garmanas mėgina išsiaiškinti, ar ir suaugusieji ko nors bijo, dėl ko nors nerimauja...