REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 8.45 - 9.20
3 pamoka 9.40 - 10.15
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 8.55 - 9.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Maitinimas

G P I S
Statistika
Nevėluok į pamokas Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje antrus metus bus vykdoma akcija „NEVĖLUOK Į PAMOKAS“, kurios tikslas – gerinti mokinių lankomumą, mokyti juos punktualumo. Akcijos pradžia - spalio 17 dieną. Dalyvauja 1-4 klasių mokiniai. Skambant skambučiui pirmai pamokai tikrinsime mokinių punktualumą. Vėluojantiems į pamokas mokiniams dalinsime „Nevėluok į pamokas“ ženkliukus, taip sieksime atkreipti dėmesį į mokyklos taisyklių pažeidimą. Akcija bus vykdoma periodiškai, iš anksto nepranešus. Tos dienos rezultatai bus skelbiami pirmame aukšte informaciniame stende. Tarpinis rezultatų apibendrinimas bus sausio mėn. pabaigoje, galutinis – mokslo metų pabaigoje – gegužės mėn. Punktualiausia klasė bus apdovanota.

Akcijos organizatoriai: Mokyklos administracija, psichologė, soc. pedagogė

AKCIJA „ŽINUTĖ MOKINIAMS“ Skaityti plačiau...
Spalio 5d. mūsų mokykloje antrą kartą vyko akcija „Žinutė mokiniams“, skirta Tarptautinei Mokytojo dienai paminėti. Jos tiklas – skatinti mokytojų ir mokinių geresnius tarpusavio santykius, bendravimą ir supratimą. Akcijoje noriai sudalyvavo 4a ir 4c klasių mokytojos. Prieš atliekant užduotį mokytojoms buvo rekomenduojama pagalvoti apie savo klasės mokinių elgesį, savybes ir prisiminti tai, kas mokiniuose patinka, ko tikisi, kokie lūkesčiai. „Žinutė mokiniams“ buvo rašoma užbaigiant sakinius:
SAUGUMO SAVAITĖS „AŠ SAUGUS, KAI ŽINAU“ MOKYKLOJE Skaityti plačiau...
Kiekvienas auginantis vaiką ne kartą mąstė, kaip pasirūpinti juo net tuomet, kai nebūni šalia... Ne vienai mamai sudreba širdis, kai, atėjus sutartam laikui, vaikas nepareina namo, arba pažvelgusi pro langą ne iš karto pamato kieme žaidžiantį vaiką. Kartais norisi aplink savo atžąlą sukurti nematomą apsaugos ratą, kad jo niekas nenuskriaustų. Rato sukurti neįmanoma, tačiau išmokyti pasisaugoti pačiam – ne tik įmanoma, bet ir būtina.
Tarptautinės dienos minėjimas mokykloje Skaityti plačiau...
Spalio 5 d. mokykloje lankėsi Seimo narys Algimantas Dumbrava ir Zarasų savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius. Atvykę svečiai šiltais sveikinimo žodžiais pradžiugino mokyklos pedagogus. Maloniai nustebino dėmesinga dosniai saldi dovana ir nuostabi gėlių puokštė kolektyvui. Prie arbatos arbatos puodelio smagiai ir šventiškai džiugiai su svečiais pabendravę kolegos vėl išskubėjoį klases. Trumpa, bet labai nuoširdaus bendravimo kupina pertraukėlė mokytojams suteikė pakilaus šventiško džiaugsmo. Valdžios vyrams siurprizas pavyko... mokytojams labai patiko. Šventiškai nuotaikai , pasirodo, tiek ir tereikia.

N. Ragauskienė
Nuotraukos autorės
EUROPOS MOKYKLŲ SPORTO DIENA Skaityti plačiau...
Kas yra Europos mokyklų sporto diena? Tai mokyklos diena skirta smagiai žaisti kartu, skatinti fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną visiems. Tai šventė, kuri suteikia mokykloms:
• kelti fizinio ugdymo ir sporto mokyklose profilį;
• sukurti įdomų ir teikiantį molunumą fizinį aktyvumą mokiniams;
• skatinti judėjimą.
Europos mokyklų sproto dienos idėja atsirado Vengrijos mokyklų sporto dienos pavyzdžiu. Tai renginys, jau dešimt metų organizuojamas Vengrijos mokyklų sporto federacijos. Tokios dienos tikslas – skatinti fizinį aktyvumą, sukurti mokyklos bendruomeniškumo jausmą tarp visų dalyvių.
Ekskursija į Utenos sąvartyną Skaityti plačiau...
Spalio 4 dieną 2a ir 2b klasių mokiniai su mokytojomis Alicija ir Danute išvyko į Utenos regioninį nepavojingų atliekų sąvartyną. Mus pasitiko rūpestingi ir malonūs sąvartyno darbuotojai. Supažindinę mus su saugaus elgesio taisyklėmis išdalino mokiniams šalmus, o mokytojoms - saugos liemenes. Sąvartyno vadovas mums papasakojo, kaip rūšiuojamos šiukšlės? Sužinojome, kad šiukšlės į Utenos sąvartyną vežamos iš Zarasų, Ignalinos, Utenos, Molėtų, Anykščių rajonų bei Visagino miesto. Matėme, kaip plaunamas šiukšlių mašinos kėbulas bei ratai, kad neterštų aplinkos grįžtant į miesto kelius. Išsiaiškinome, kad rūšiuodami šiukšles mes išsaugome medžius, sutaupome nemažai elektros energijos ir vandens.
Sveikinimas Skaityti plačiau...

Kuo daugiau išdalina kitiems,
Tuo labiau praturtėja pati.
Skleidžia šilumą savo visiems,
Neša žiburį šviesų kely.
Kas ji? Mokytojo širdis...

Su Tarptautine mokytojų diena sveikina direktorė Valerija Palivoda
Civilinės saugos pratybos Skaityti plačiau...
Rugsėjo 28 d. Zarasų „Santarvės“pradinėje mokykloje vyko funkcinės civilinės saugos pratybos. 8.12 val. prie mokyklos paradinių durų rastas įtartinas paketas. Ekstremalių situacijų valdymo grupė, vadovaujama mokyklos direktorės Valerijos Palivoda, operatyviai sukvietė ESV grupės narius. Įvertinus situaciją, buvo priimtas sprendimas nedelsiant evakuoti mokinius iš mokyklos pastatato. 8.15 val., nuskambėjus trijų skambučių signalui, pedagogai operatyviai išrykiavo mokinius ir per neužblokuotus išėjimus iš mokyklos pastato, pagal patvirtintą evakuacijos planą, saugiai išvedė tą dieną atvykusius į mokyklą mokinius, (376 vaik.) iš mokyklos pastato į lauko sporto aikštelę. Klasių vadovai, mokytojai turėjo su savimi klasės dienynus Kartu su mokiniais aikštelėje tolimesnių nurodymų laukė ir 41 mokyklos darbuotojas.
Informacija dėl spalio 5 dienos Skaityti plačiau...

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos administracija informuoja mokyklos bendruomenės narius, kad 2016 m. spalio 5 d. - Tarptautinę mokytojų dieną - pamokos bei ugdomoji veikla vyks pagal šį tvarkaraštį:
8.00 – 8.45 - 1 pamoka (15 min. pertrauka)
9.00 – 9.45 - 2 pamoka (10 min. pertrauka)
9.55 – 10.40 – 3 pamoka
11.15 val. – mokyklos pedagogai išvyks į kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Integruota pamoka šiuolaikinio mokymo kontekste“ į Latviją.

Vaikų priežiūra pailgintos dienos grupėje bus organizuota pagal tėvų pageidavimus.

Direktorė Valerija Palivoda
Sporto ir sveikatingumo diena Skaityti plačiau...
Rugsėjui įpusėjus, „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai dalyvavo Sporto ir sveikatingumo dienos veikloje. Nukritus sodriai rasa, mokiniai, lydimi mokytojų išžygiavo į mėgstamiausias Zarasų apylinkės vietas. Vaikai žaidė žaidimus, rengė varžybas, atliko kūrybines užduotis, džiaugėsi rudėnėjančia gamta ir dar šiltais saulutės spinduliais. Po kelių valandų veiklos gamtoje (ežero pakrantėje, prie miško, upės, pievoje,, saloje..) grįžusių mokinukų akutės švytėjo džiaugsmu, o įkaitę skruostukai liudijo, kad laikas skirtas aktyviam judėjimui nenuėjo veltui. Juk po malonaus fizinio krūvio ir vadovėlių užduotys bus lengviau įveikiamos.
IŠVYKA Į ANTALIEPTĘ Skaityti plačiau...
Rugsėjo 16-ą dieną Id klasės mokiniai, lydimi mokytojos ir Urtės mamytės Eglės, vyko į Antalieptę, kur keliavo ,,Šavašos pažintiniu taku“.
Ekskursijos metu perėję per lieptą užrištomis akimis (tai stebuklingas lieptas),mokiniai pakliuvo į pagoniškus laikus, kai deivės ir pasakiškos būtybės vaikščiojo žeme ir su žmonėmis taikiai sugyveno.
Eidami Šavašos pažintiniu taku mokiniai grožėjosi unikalia kraštovaizdžio draustinio gamta, mitologiniu Lūžų akmeniu, dalyvavo šventinėse apeigose, sutiko ne vieną mitologinę būtybę- Medžiorą, Kaukutį, deivę Mildą. Pabuvojo ,,Meilės saloje“, žaidė žaidimus, keliavo per penkis lieptelius.