REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
Vasarą Zarasuose veiks vaikų priežiūros ir užimtumo grupė Skaityti plačiau...
Birželio mėnesį mokinių tėvai pareiškė pageidavimą dėl vaikų užimtumo organizavimo mokinių vasaros atostogų metu. Vykdant apklausas paaiškėjo, kad tik 12 Zarasų mieste ir 5 Dusetų seniūnijoje gyvenantys tėvai pageidauja, kad jų vaikams vasarą būtų organizuota priežiūra bei užimtumas.
Zarasų rajono savivaldybės taryba 2019 m. liepos 5 d. nusprendė, kad vaikų priežiūra ir užimtumas mokinių atostogų metu gali būti organizuojama bet kurioje mokykloje, jei susirenka bent 10 mokinių grupė.
Nuo liepos 15 d. iki rugpjūčio 15 d. planuojama organizuoti Vaikų priežiūros grupę Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje. Vaikai būtų prižiūrimi ir maitinami. Jiems numatytos sportinės, meninės, edukacinės, pažintinės veiklos (prot mūšiai, išvykos, viktorinos, varžytuvės, konkursai, filmų peržiūros ir jų aptarimai). Šios grupės veiklos užtikrintų saugų ir turiningą mokinių laisvalaikį vasarą, padėtų ugdyti jų gabumus bei socialinius įgūdžius. Grupė veiktų pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 7 val. 30 min. iki 17 val. 30 min., penktadieniais - nuo 7 val. 30 min. iki 16 val.
Grupę lankančių vaikų tėvams teks sumokėti po 6 Eur ugdymo priemonėms įsigyti ir po 1,84 Eur už maitinimą lankymo dieną. Jei vaikas grupę lankytų visas 23 dienas, jo tėvai turės sumokėti 48,32 Eur.
Iki liepos 11 d. prašoma pageidaujančius tėvelius pateikti raštišką prašymą Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos direktoriui dėl vaiko priežiūros liepos 15 d. - rugpjūčio 15 d.
Kartu primenama, kad Vasaros vaikų užimtumo grupė bus organizuota, jeigu iki liepos 11 d. dėl vaiko priežiūros mokykloje bus sudaryta ne mažiau kaip 10 sutarčių.

PRAŠYMAS


SUTARTIS


Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija